Ausztria: E liquid rendelés

Sziasztok!
Szeretnék liquidet rendelni itt osztrákban,de sajnos egy oldalt sem találtam ahonnan lehetne rendelni.
Otthonról és németből sem engedélyezett a nikotint tartalmazó liquid szállítása.

Nagyon örülnék ha segítenének ezzel kapcsolatban!
Köszi szépen előre is. :wink:

Szia!
Csak egy tipp:

Èrdemes figyelni a promóciós ajánlatokat is.

2 kedvelés

Szerintem ezzel az a baj, hogy bárhonnan is rendelsz, nem legális a nikotin booster importálása/házhozszállítása. Nem tudom a szabályokat, de gondolom ha Németországból nem lehet, akkor Franciaországból sem :frowning: Szóval vagy kockáztatsz, és ha birságolnak akkor kifizeted, vagy maradnak a vape shopok

1 kedvelés

Nem ismerem az oldalt, de azt írja, hogy szállít. https://ufogs.com/en/pages/vape-e-juice-liquids-in-austria/

1 kedvelés

Eu, szabad piac, határok nélkül. Olyan, mintha belföldről rendelnél. Ha nem literszámra veszed, nem értem mi gond lehetne. Legális termék, az adókat megfizeted a célországban. Mégis honnan tudná bárki is mit vettél? Semmilyen szervhez sem kerül be a csomag, futár hozza. Amíg nincsen globálisan, eu szinten tíltva, addig vergődhetnek a kormányok ilyenolyan korlátozással, ezzel csak a saját piacát szopatja meg.

3 kedvelés

Igen, én arra gondoltam, hogy online nem lehet vásárolni, legalábbis osztrák oldalakon.
De amit írsz, még ha logikailag rendben is van, a gyakorlatban nem feltétlen fog zökkenőmentesen működni. Például lehet szlovákiából nic boostert online rendelni magyarországra, de az vajon mennyire legális? Zárjegy nélkül, kb 70%-al olcsóbban mint egy magyar dohányboltban.

Igen, törvényileg lehet, hogy az, hogy tudnak ellene tenni bármit is? Nem hinném. Mível ez teljesen kikerüli az állami aparátust. Ha globálisan rászálnának a szállító cégekre, akkor talán, de mintha lett is erre valami kisérlet, hogy nem lehet szállítani vagy ilyesmi, de azóta is onnan veszi mindenki, én is.

De ha ezt is megoldanák valahogy, akkor átsétálok a szlovákokhoz párkányba és megveszem ott, azzal végképp nem tudnak a majmok mit kezdeni, szóval egyelőre gond nélkül lehet eun belül venni, a többit én spec lszarom. :grin:

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sikerült rendelni egy francia vape oldalról(CALUMETTE)
Remélem minden gond nélkül megérkezik. :wink: :wink:

5 nap, futár hozza, én is ott vettem legutóbb (40 darab boostert).

1 kedvelés

Azért is tetszik az az oldal mert már 30€-tól ingyen szállít hozzánk/hozzád 1hét alatt.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.