Ajánlások gyüjtése szavazáshoz

Sziasztok Vaperina tagok!
Leírom én is az általam használat és szerintem megbízható eszközöket! 95%-ban Mtl felhasználó vagyok, így a modokat és kazánokat is ennek tudatában választom! Majd egy éve hajtok 2db GeekVape Aegis Solot cserélhető 18650 akku,anyagminőség, méret,használhatóság, súly-5* ill. Ehpro 101 és 101 pro. Ezek is tökéletes élményt nyújtanak otthoni ill. alkalmi használatra. Megfordult nálam rengeteg mod főleg az első hónapokban miután analógról átálltam mire rájöttem hogy Mtl felhasználóként bőven elég az 1akksis mod! Ráadásul kamionosként azis fontos számomra hogy bírja a strapát/ leesik, elborul,felborul,stb…+ Ár-Érték arány sem utolsó szempont/ Ha abban a fent említett 5%-ban DL-re adom a lelkem bőven kiszolgálják az igényeimet ezek a modok! És még egy strapabíró mod a Vandy Vape Jackaroo bár annak az akkuhasználatával nem voltam teljesen megelégedve! Az 5-st azis megérdemli de csillag nélkül! Kazánok terén is rengeteget használok ill.kipróbáltam! 2db minőségibb kazánom van viszont a többi is számomra megfelelő minőségű! Fő szempontjaim:könnyű építés, strapabíró, nagyobb kapacitás, íz-gőz mennyiség, és ne jöjjön a leves nemvárt helyekről ill. egy fokkal szebb legyen az ördögnél! Nagyon szkeptikus vagyok, de be kell látnom az eredeti Dvarw MTL/RTA az tökéletes! Vele egy szinten említem a Vapeflay Brunhilde MTL/RDTA Ár-Érték arány egy más kérdés! Ezen kívűl ajánlott kategória az Innokin Ares l-ll.,Vandy Vape Berserker V2 MTL/RTA, Kayfun Lite ezt rakom az utolsó helyre kis kapacitás, nem a legkönnyebb megépíteni-viszont mutatós és jó ízű kazán! Ezeknél a kazánoknál teljesültek a feltételeim! A fent említett 5% Dl használatom egy Dvarw DL/RTA testesíti meg! Remélem pár vaper társnak segítséget jelentenek a Vaperina tagok által bemutatott és értékelt kazánok! És analógról úgy át tudnak állni,hogy nem dobnak ki rengeteg tanulópénzt ill. tényleg élményként élik meg a gőzölést! Meggyőződésem ha én az átállásomkor egy hasonló segítséget kaptam volna rengeteg időt és pénzt megtakaríthattam volna! Jó Gőzöket Mindenkinek!

5 kedvelés