A drip tip varázsa

nem mellesleg ez elegáns a női ajkakban :+1:

1 kedvelés

Eszembe nem jutott volna,mennyire magas labdát dobok fel,egy egyszerűnek tűnő kérdéssel. Gondoltam,majd jól kitárgyaljuk,hogy valójában mekkora jelentősége lehet egy jól vagy rosszul megválasztott drip tipnek. Hátha ,aki még nincs benne a vapelésben annyira,az hasznos véleményekhez jusson. Én balga, naív! :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Ezt ne fokozd, mert ez a Milla. Mit fog kezdeni eztán Zolika a kedvenc drip tipjeivel? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

szerintem azt mondja, hogy “mindenki bekaphatja”!..a sajátját :smiley:

Amúgy mi ez a “Milla” kifejezés?

1 kedvelés

Igen harmonizáló a lila és a lazac rózsaszín komoly textúrák tükröződnek rajta de ez a gunmetál valahogy ront az összképen . Csikidam :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Emilio…

Csak semmi offolás: legyen egyenes, kemény és vastag. :joy:

1 kedvelés

Petrence rúd :sweat_smile::rofl:

1 kedvelés

Hát én szeretem érezni a számban…hupsz…na mindegy, nekem ezek a csutkák nem jönnek be. Igen, dvarw a nyerő forma nálam.

Félve kérdezem,ezek a te elvárásaid,vagy ezekkel az elvárásokkal találkoztál esetleg vaper találkozókon? :joy:

Nem a méret a lényeg szöveggel ne gyere . Jóóóóó :rofl:

Sajnos ott nem voltak csak csutkák. :rofl:

1 kedvelés

Nem a méret a lényeg! Kivéve ha kicsi. :joy:

Nekem ezek bejöttek, azóta nem variálok.

4 kedvelés

Az ideális driptip elvileg olyan, mint egy jó hangfalkábel.
Ott sincs.
Nem ront a gőzön, nem csillapít, nem hűt, nem csapat le. És optimalis testérzést biztosít.

2 kedvelés

Pedig hidd el, hogy számít, egész más egy röviddel…és ne gyere nekem azzal, hogy nem számít. :joy:

Egyébként minél hosszabb, annál hűvösebb a gőz, én azt vettem észre.

1 kedvelés

Ezek mos KOH,I,NOR vagy ICO tollból vannak ? :thinking::rofl:

Csak a drip tip esetén ez elég szubjektív. Hangfal kábelnél azért jobban “beskatulyázható”, nem?

Ezek rendelésre készültek…már ne haragudj. :grin: