A dinamit duó

Ki mivel vépel? :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Látom bejött a GeekVape Sub-Ohm. Jó ízeket ad, meddig bírja körülbelül egy porlasztó, ízre milyen és gőzre?

Itt csak a szokásos Wotofo páros, Profile RDA és RDTA ( squonk üzemmódban ). :slight_smile:

7 kedvelés

Ez a Z Max tank nagyon bevált nekem. Csak dohány ízt szívok, így 4-5 hónapig jó egy porlasztó.

1 kedvelés

én egy kis taifunal tolom most kávé mellé mert este 6 tól meló lesz nekem reggel 6 ig.:blush::grin:

5 kedvelés

Az a 4-5 hónap csak elírás ugye? Nem 4-5 hét akart az lenni?

1 kedvelés

Nem elírás.

Hát akkor nagyon sajnálom, hogy rövid vape pályafutásom alatt még nem találkoztam, olyan porlasztóval ami 4-5 hónapot kibírt volna, még a kerámia porlasztó sem!

5 kedvelés

Hát földim, meg kell mondjam, hogy az egyik legjobb porlasztókat véleményem szerint a geekvape csinálja, van a családban egy zeus, a 0,4-es porival van használva, tökéletes íz és gőz!

2 kedvelés

Az bizony hűha kategória, annó nálam is az egy hónap volt a plafon porlasztó ügyileg, de az már nagyon ki volt maxolva. :grin:
Örömmel olvasom, hogy manapság gyártanak vállalható minőségű porlasztókat! :slight_smile:

2 kedvelés

A válaszok alapján bizony felkeltette az érdeklődésemet ez a Sub-Ohm szépség! :grin:
Kár volt megkérdeznem, most egy újabb tétel került a listámra…! :smiley:

1 kedvelés

Ha gondolod egyeztetünk egy időpontot és eljössz megmutatom élőben és kipróbálod, hogy milyen, és akkor eltudod dönteni, hogy kell e ez neked! :wink:

3 kedvelés

Hát az eleaf meg jó ha 1 hétig bírta, már amikor nem szemétre való volt már out of box…mondjuk az sem mindegy mit szívsz, vannak azért olyan levesek, ahol a geekvape is letérdelne 2 tank után.

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! Nem mondom, hogy nem élek a lehetőséggel, nem felejtem el, de már most úgy vagyok vele, hogy “kell” és a próba biztosan nem az ellenkezőjéről győzne meg, ellenben vásárlás után nézhetnék új lakcím után is egyben…! :smile:
Jelenleg stop van ( és nem benzin )! :grin:
De egy jó találkozó sohasem rossz! :blush:

Új kéró új szett, lehet ennél jobb? :rofl: :rofl: :rofl:

1 kedvelés

Ahogy gondolod, az ajánlatom áll! :handshake:

3 kedvelés

Amúgy igen, habár nem évtizedek óta vapelek, de pár éve még igen könnyen futottam lesre a különböző gyártók porlasztóival, sőt nem olyan régen is előfordult az ilyesmi, igaz volt pozitív példa is, a Wotofo SMRT porlasztók igen hosszútávú barátaim lettek. :slight_smile:

3 kedvelés

Új gyerektartás! Szinte tökéletes kombináció! :smile:

1 kedvelés

Hát igen, az már nem olyan jó buli. :grin:

3 kedvelés

Nem fog ilyesmire sor kerülni, ahogyan szoktam írni: az idő a Vaper egyik legjobb barátja, majd szépen fokozatosan, úgy a zasszony gyomra is könnyebben elviseli, ráadásul az esetleges “Most ne apa, fáj a fejem!” is elkerülhető! :smile:

Én meg még azt gondoltam a 2.5 hónapig kitartó Eleaf HW1-C kerámiás (0.25Ohm) világbajnok…vettem is 15db-ot belőle rögtön 1.80€/db-ért :grinning:

1 kedvelés