3D nyomtatás vape alkatrész , test , stílus

Hamar egyediség . Azt keresni vagy tervezni kell . :grin:
3D modell gyűjtő oldalak:
printables.com
thingiverse.com
myminifactory.com
cults3d.com
thangs.com

Hasznos tervező programok kezdőknek .
Ha jól néztem a letöltött program is magyar nyelven futtatható.

Illetve aktív online felületen is .

Vannak nyomtató cégek és vannak egyének nem mondanám drágának a cégeket . De ha nem teljes elemeket kér az ember pl 4-6 részből áll az igen megdobja az árát egy cégnél .

De ő viszi a prímet . Értékelései kiválóak.

Filamentek nagyon széles szín és anyag skálán mozognak . Kérdés az van e spéci anyag ahol szeretnénk nyomtatni .
Anyaguk lehet PLA, ABS, PETG, TPU, PC, NYLON.
Színek meg hú .



A nyomtatás mély részletei :face_with_spiral_eyes: már szédülök annyi olvasni való . Legalább van cnc elméletem és anyag megmunkálasi ismert extruderrel .

9 kedvelés

@Zsolt68 fenti linkeken biztos találsz izgalmasakat még .

3 kedvelés

@Zsolt68 . Itt dögivel van látom is ott van köztük .

3 kedvelés

Troll kalapács duál 26650 így suhan 18650-nel . Nem sokkal szélesebb mint egy átlag mod . :sweat_smile: Dna 250c hez .

Jaj kis keresés vaporesso sweg 2 gomb . Bódogság legközelebb jól jön

8 kedvelés

Na egy ilyen is kéne, de nagyon.
Letöltöttem, remélem nem vírusos :thinking: :grinning:

3 kedvelés

Ugye hogy ugye :sweat_smile: . Van leírás mi kell hozzá 75c . Szerepel benne 75c de ugyan az a felfogatása mint 250c nek . Alábbi fajlokban latható a mérete és kötése a lapoknak.
dna250color.pdf (1,8 MB)
dna75color.pdf (1,1 MB)

2 kedvelés

ez mind oké, de engem a Swag2 tűzgomb érdekel :rofl:

2 kedvelés

Ott a link . :grin:

2 kedvelés

Igen és arra írtam, hogy már le is töltöttem a modell file-t :slight_smile: És köszi :+1:
Csak nem értettem a dna-s cuccot miért írtad nekem utána :grin:

2 kedvelés

Mert csak a szöveg felét láttam :rofl:

3 kedvelés

Legutóbbi 3 napos nyomtatásom eredménye…Egyébként nem ördögtől való félelem a nyomtatás. Egy jó nyomtatóval bármit is ki lehet nyomtatni.

8 kedvelés

Több db ban nyomtatva gondolom ?

1 kedvelés

természetesen…Ez egy 40cm magas modell lett. (azt azért had említsem meg hozzá, hogy az eredeti modell lett lekicsinyítve ekkorára, -az elemei- mert az embernagyságú harci droid volt amit korábban már megcsináltunk csak most épp félbe maradt a festése meg egy két helyen a javítása és még várat magára.)

4 kedvelés

Star Wars Ok GIF
Gondolom nem 10x10x10 centis munka asztal van :rofl:

3 kedvelés

FLSUN Super Racer deltám van…
Ezt pl egyben nyomtattam ki asztali tartónak piros filamentből és utólag festettem le…

5 kedvelés

Ez a b80 hoz @Kastor . De nem értem miért fizetős egy ilyen kis munka .

2 kedvelés

azért fizetős, mert ez valaki megtervezte és szeretne a munkájáért pénzt is kapni. -de én se értem magát a cults 3d nyomtató oldalát hogy sok termék fizetős…van mondjuk egy olyan mod, amire még agyalok hogy kiadjam rá a kért összeget mert nagyon bejön és a fegyveremre jól is mutatna…
Egy Punisher Shadow 2 grip…
Bár én az ilyenekért nem szeretek nagyon fizetgetni…(meg lusta is vagyok megtervezni)

2 kedvelés

Na ezen dolgoztak . De a fenti na azért van külömbség
b80 lap méret leveszed meg adod neki a vastagságát felhúzod , köröket meg rá illeszted . Nincs át fedés . Jó munka van vele értem. De b+

1 kedvelés

Na ezért lehetne pénzt kérni . Jól néz ki, vannak ívek meg na több munka is volt vele mit az oldal lappal és még se kér semmit .

3 kedvelés

2x18650 akkutartók plusz 20700 akkutartók…meg egy koponya az apróságoknak

4 kedvelés