Vaper találkozó és börze


A korábbi találkozósorozat után most pénteken, azaz 2020 szeptember 25-én ismételten megrendezzük a vaper találkozót és börzét, ahol általános témák és természetesen vapelés a fő vonal. Ha szeretnéd elcserélni a megunt, esetleg nem tetsző eszközeid, netán kiöntés előtt áll egy ilyen liquided és felajánlanád, gyere el. Ha eladnád, abba sem szólunk bele.
A klub közösségi fenntartású, barátságos, és a zsúfoltság (eddig) elkerülte, így visszahúzódóbb egyének is nyugodtan felszabadulnak.
Ha nem tudsz tekerni, megtanítunk, ha csak érdeklődnél, elmondjuk miről szól, ha most kezded és nem tudod mit, mikor, honnan, azt is elmondjuk.
Az esemény facebook kiírása:

A helyszín ismét a Szűkített Klub, ami Budapesten az Ernő utca 24-ben található (a Nagyvárad Tértől gyalog pár percre).

Ha sűrű lenne bent a gőzfelhő, kiszellőztetünk :wink:

3 kedvelés

Nagyon jó ötletnek tartom az ilyen összekovácsoló, segítő talákozókat! Bár csak Én is részt vehetnék, de sajnos messze vagytok! Remélem egyszer sikerül éppen a közelben lennem egy hasonló összejövetelen! :wink: :+1:

Sajnos Budapesttől távolabb jelenleg nem tudnám megszervezni, mivel ezt a klubbot vezetem, de természetesen örülnék én is ha mindenhol lenne hasonló.

2 kedvelés

Várom az embereket :slight_smile:

2 kedvelés