Napi Vape! 🙂

Burn? Nem rossz, szerezz be egy hellt is :rofl: :sweat_smile:

Csak viccelek, csinos darab. :+1:

7 kedvelés

Köszönöm :grin::kissing_heart:
Mint ahogy Ă­rtam is egyszer, havonta - kĂ©thavonta becsĂșszik egy-egy energy. HĂĄt ez pont az az alkalom volt :face_with_hand_over_mouth::roll_eyes:

9 kedvelés

Kihagyom inkĂĄbb :rofl:
Köszi :grin:

4 kedvelés

Meg is szerettelek volna emlĂ­teni :rofl::grin:

3 kedvelés


Kis SBS mĂĄnia

12 kedvelés


Most a kedvencem :blush:

13 kedvelés

Nekem is :fist_right::fist_left:

1 kedvelés

11 kedvelés

Nekem is koszosak mĂĄr gyerkƑcök, csak lusta az apjuk :sweat_smile:

4 kedvelés

Nem tudom agyalt-e mĂĄr rajtam kĂ­vĂŒl mĂĄs is azon, h milyen italhoz milyen likvid illik​:joy:
Azt mår tudom, h egy testes barna sör mellé, egy hasonlóan karakteres, testes, dohånyos, szivaros likvidet pöfékelek.

5 kedvelés

Håt amikor a kåvé mellé tolod a heisenberget, akkor nem kell agyalni rajta, ez egy szar kombo. :rofl:

5 kedvelés

Koszosak, vagy kokszosak?:joy:

2 kedvelés

Jogos. :thinking:

Jahhh
Tegnap citromos ånizsos a reggeli kafé mellé:nauseated_face::face_vomiting:

3 kedvelés

KĂĄve mellĂ© az lh pompei vagy a nagypapi krĂ©mje nĂĄlam a nyerƑ jelenleg.

4 kedvelés

Én most billentem el a dohĂĄnyos, desszert Ă­z vilĂĄg felĂ©, Ă©s kezdem azokat az Ă­zeket Ă©rezni, amiket 20-30 Ă©ve, mikor pipĂĄztam, szivaroztam. SƑƑƑt, mĂ©g sokkal többet is!
És nĂ©ha csak ĂĄmulok, hogy de kurva jĂł!

8 kedvelés

HĂĄt, nem rossz, de van ennĂ©l jobb is. A nyilvĂĄnvalĂłan fĂ©lĂŒvegnĂ©l örvendetesebb a tele ĂŒveg. :grinning: A szett viszont nagyon ott van, tökĂ©letes tĂĄrs egy napsĂŒtĂ©ses dĂ©lutĂĄnhoz! Kellemes vapelĂ©st/sörözĂ©st!

4 kedvelés

Igen, agyaltam mår ilyesmin. :roll_eyes: Megfigyelted mår, hogy az elfogyasztott ital mennyiségével arånyosan egyre inkåbb tök mindegy hogy milyen liquidet szívsz? :flushed: :joy:

7 kedvelés

Én mĂșltkor a moddal myitottam a sört​:joy:
Ott már mindegy volt​:grin:

5 kedvelés

Ha mĂĄr strandszezon, egy kis hajnali fĂŒrdƑzĂ©s. Mindenkinek ami jĂĄr
:wink::rofl:

8 kedvelés