Napi VAPE 3

Köszönöm!Szeretem én is…

4 kedvelés

Szép mod!

2 kedvelés

Köszönöm!

1 kedvelés

:grin:

Már úgy is rég volt a kezembe.

16 kedvelés

Ez is szép :rofl:

3 kedvelés

Kellene, mi? :rofl:

3 kedvelés

:rofl:Nekem csak egy álom marad…

4 kedvelés

Legend 2 + Vandy Vape Berserker V2 + a Vandy BSKR mellé kapott clapton 0.75 ohm 17W körül.
Végre! Teljesen más élmény mint a gyári Eleaf EC porlasztó.
Nem tudom milyennek számít ez a tank de nekem eddig nagyon korrekt és újszerű élmény.
Ha majd még bátrabb leszek akkor nem csak premade coil lesz hanem tekerek is sajátot de ehhez még azért olvasgatnom/tájékozódnom kell. Mindenesetre ezzel olyan fluidokat is élveztem amit EC-vel és Melo tankkal / GV Zeus Nano-val simán félretettem mert nem ízlett.

16 kedvelés

Ez így egy nagyon iparos kezdő szett!Gratula és jó gőzölést​:sunglasses:

3 kedvelés

Hogy értve “iparos”?
Minden eredeti! :smiley:

Esetleg penge?vagy zsír??:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Szerintem úgy hogy kibírja a napot tutira ,max tankolni kell a napi adag liquidedet bele és klassz kis szett :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Esti gyümölcsözés

14 kedvelés

Ilyen fatestű modot honnan lehet beszerezni?
Van két 18650 akksival is?

2 kedvelés

Láttam már 2 akkusat is, ha még gyárt, akkor Pl. @Irhazi . Gyönyörű munkái vannak! https://irmod.hu/egyedi-modok/
Mivel csak az elektronika amivel dolgozik kb 30.000 HUF, ezért a modok árai is ennek megfelelőek! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én csináltam de lehet venni .Facén van sok mod készitö.

5 kedvelés

Ma elő került az első készülékem, amit még a mai napig is imádok :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::wind_face:
A Zeus X-em pedig otthon pihen, mivel újra építés vár rá.

(Sőt még sűrűbb gőze is van talán mint a Z X-nek, bánatomra :roll_eyes: :pensive: )

15 kedvelés

De misztikus lett ez a kép! :smiley:

3 kedvelés

Ha levágjuk a tetejét simán egy új mod vagy tank teaserképe lehetne :slight_smile:

4 kedvelés

És valóban jól néz ki :heart_eyes:
Fotó: @Zsanett_Dudas

12 kedvelés