Na szóval ez történt ma 🤯

Sziasztok! :slight_smile:

Ez a mai nap nem is lehetett volna borúsabb :frowning: nem csak az időjárás, de még másodlagos szerver is megadta magát :frowning: biztos valamelyik kihúzta a dugót!
Szeretnék mindenkitől elnézést kérni ez nagyon nem volt tervben :frowning:

Ez a szerver tárolja az összes statikus fájlt, ilyenek pl.: a feltöltött képek és még jónéhány rendszerfájl is. Délelőtt vettem észre, hogy valami nagyon nincs rendben. A képek, a logó stb nem jelent meg. Na mire kiderítettem, hogy mi a hiba, már dél - 1 óra körül volt :slight_smile: Most az összes tárolt fájlt ( ~ 8GB ) ennél a szolgáltatónál, egy másik szerverre áthelyeztem és újrakonfiguráltam az oldalt… ez tartott eddig, megőrülök :smiley:

Lényeg a lényeg ettől a szolgáltatótól megyünk mihamarabb, mert az egy dolog, hogy valami meghibásodik de az, hogy erről nem értesítenek az annyira nem buli :frowning:

Az ok amiért nem költöztettem át most mindent egy másik szolgáltatóhoz az az idő…Nem akartam, hogy a kelleténél tovább ne tudjátok elérni az oldalt. Igyekeztem minél hamarabb visszahozni. Mert így, hogy szolgáltatón belül maradtunk, nem kellett még pluszba letölteni, feltölteni, újraszinkronizálni stb mindent… Ezt majd valamelyik hajnalban egy betervezett karbantartás alkalmával. :slight_smile:

Még egyszer elnézést! :heart:

19 kedvelés

Mi köszönjük a fáradozásod,meg hogy szóltál!Ezen ne idegeskedj,ezek már csak ilyenek ebben a törtető másokat nem néző világba!
Kitartás és mégegyszer köszi!

7 kedvelés

Ne kérj elnézést Donát, inkább mi tartozunk köszönettel a munkátokért, amivel megalkottátok és fenntartjátok ezt a fantasztikus oldalt. Köszönöm hogy értünk dolgoztok! :slightly_smiling_face::+1:

4 kedvelés