Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

2 :wink: :facepunch: :wave:
Minek nekünk ellenség, ha ilyen barátaink vannak?! :wink: :hugs:

2 kedvelés

Szendehely, Katalinpuszta, Gyadai tanösvény:

…és akik mindíg támogatnak és mögöttem állnak:


…és ahogy állnék fel a fotó után, majdnem fel is löknek. :grin:

Ma megnéztük a Nógrádi várat is:

A vár tövénél álló büfében kíválló a kávé, forrócsoki és a frissen készült kürtöskalács:

3 kedvelés

Nem bunkóságból Oberon is lesz ?
Iganzán tetszetős képek. :+1: Prágában fogsz fotózni mese szép tud lenni ősszel. :grin:

Csak az étteremnek nevezett borospince maradvány túlárazott és kicsi a kínálat :grin:

A kis büfé jó volt, egyebet nem tudok mondani.
Ja, de: Árpád bisssztosssa’ jó munkásember. :grin:

Csak a büfében voltunk. Van ott egy ilyen étterem szerű, valami “Zen”" nevű, de az teljesen üres volt. Viszont bárki jött vagy ment az vett egy kürtöskalácsot és mi sem bántuk meg. Finomak voltak.

1 kedvelés

Kicsit széles volt tegnap voltunk a gyerekekel. Már tanultam oda a parkolóba Lady-vel nem állok be mégegyszer nem tudok kifarolni 10-16Y kellett :rofl::rofl::rofl:
Kell kaptatni felfelé rendesen :sweat_smile:

Kalács első osztályú. De mi kaptatás és friss levegő után egy kicsit visszább megyünk Berkenyére a Szent Annába na az kiválló . 2 osztálytársam a szakács habár már felmondás allat állnak :pensive:.

Voltunk a Szent Annában. Nem lett a kedvencem.

A felszolgálás első osztályú, a pincérek kedvesek és gyorsak. A hely szép, tiszta és higénikus. Van forgalmuk rendesen.

Viszont a csirkemell szezámmagos bundában halízű volt, talán az olaj miatt és a csülökpecsenye szerintük főzve a legjobb. Nem szóltunk semmiért, de ez volt az első utolsó alkalom, hogy betértünk ide.

2 kedvelés

És tudja, és tudja, és tudja :+1::joy:
Kell egy model :rofl::rofl:

:pleading_face:sajnálattal hallom akkor az öregek voltak . Nem az osztálytársaim . Volt pár dolog ami még indította a felmondást náluk gondolom az egyik ilyen jellegű lehetett. Nem mindent dolgozunk fel és nem mindenen spórolunk csakács alap elv .

1 kedvelés

Azért hal ízű a csirke mert ahol nevelik hallisztestápot kap…szar az biztos

Vagy basznak 2 fritőzt tartani mert drága az olaj . :face_with_symbols_over_mouth: Egy edény külön halnak ha van már hálás hűtő

2 kedvelés

Egy félkövér faunnak elmennék még :sweat_smile::rofl::joy:

Most más ötletem van, de ha talalok egyet akkor lesz minden :rofl:

Halljan halljam nem hajlam :sweat_smile:. Kicsit közel a természethez Gaia, Héra, Adsullata (kelta források istenője) :grin: ?

1 kedvelés

Ki korán kel…tudod…:smile:


Jó reggelt mindenkinek.
Végre itthon…:smiley:

11 kedvelés

Nem. Valami vintage lesz, talán 50-es évek :blush:





Túl vagyok egy 10 gyerek részére tartott hellowen partin , mindent is elszívtam ami itthon volt :rofl::joy:

4 kedvelés

Ej gyümis szén bánya Valkyr és Ragnarok még hogy mesterséges aroma . Pedig a vatta pont jó volt :grin:



4 kedvelés