Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Oh gratulálok! Akkor nem küldöm​:laughing: már lelkiismeret furdalasom volt​:sweat_smile:

1 kedvelés

Nagyon helyes! :joy:

Nagy volt a fej :joy:

@Ivett welkam, azt hittem, elvesztettünk. :+1::slightly_smiling_face:

:flushed: Diabolik és Phoenix a gyilkosok a tekercs maga a szén bánya :rofl:

2 kedvelés

Majd nézd meg István az oldalamon ezt csináltam 2 hétig, ez lett belőle :blush:

1 kedvelés

Szia @Ivett én megnéztem, gyönyörű nagyon szép képek! :heart_eyes: :hugs:

Köszönöm szépen Tamás! Nehéz volt egyszerre fotózni és modelnek lenni, de tanultam belőle :blush::hugs:

Viszont nekem a héten befejeződött a Gellértben a kezelésem, nagyon szomorú vagyok! :slightly_frowning_face:
Búcsúzom a Gellérttől! :wave:


3 kedvelés

2 éve voltam itt fotózni, imádom​:heart_eyes: Egyszer én is elmegyek valami kezelésre, mert a belső medencekhez nem jutottam be, ott kell csinálnom képeket :blush:

Viszont ilyet csináltass, mert anélkül aranyárba van! :wink: :sweat_smile:

Gondolom​:laughing: reumara elmegyek, aztán adnak fürdő jegyet :rofl::rofl::rofl:

Igen 15 alkalmasat, úgy csak ketőezeröccáz! :sweat_smile:

@Ivett, Hol találom az oldaladat? Mindig érdekelnek a szép képek…fotósnak is tanultam

1 kedvelés

Nem akartam reklámozni, lehet Kingáék haragszanak… De berakom a kedvedért​:blush:
https://500px.com/p/ivettbacso?view=photos

5 kedvelés

Miért haragudnánk? Szó sincs haragról. Ha Te így gondolod akkor beszéljük meg. A képeket köszönjük, már nézem is. :blush:

3 kedvelés

Tudod, hogy néha üldözési mániám van​:laughing::hugs: azért nem vagyok fönn, mert vapeval kapcsolatban… Szóval nem veszek semmit :grin:

Mint mondottam egy párszor, nekem le van mentve egy ideje az oldal! :hugs:

3 kedvelés

Tudom Tamás :hugs:

Én nem is árulok semmit. :blush: Csodás képek Ivett. :heart_eyes: Végre látom az arcod is. :smiling_face_with_three_hearts: Ám ez egyszerűen megbabonáz:

5 kedvelés

Sokszor írtam már neked…tudod…nem erről szól :hugs: