Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Mondom én :grin:csípett ,emlékszem rá,és dohányt nyomokban sem tartalmazott. Inkább valami gyümölcsizét,de nem tudtam kivenni mi lehet.
Azóta sem próbáltam a márkát erőltetni :face_with_hand_over_mouth:

Nem csíp. Dohányt érzem, eperet érezem :smile:
Miből szívtad ezt, zacskóból? :rofl:

Még akkoriban azt hiszem valami SS kazánból​:rofl:fgom sincs már :rofl:
De lehet abban finomabb lett volna :grin:

Szerintem, mint már oly’ sokszor bebizonyosodott, a “vándorlás” okozta az un. “finomodást”.
Rázódott, néha szellőzött, hidegben, melegben és várt és csak várt…
Most meg finom.
Ez ilyen egyszerű és pont. :grin: :yum: :heart_eyes:

Ebből is látszik,.hogy semmit sem szabad kiönteni, van aki minden szart elszív. :joy:

Akkor megvan a különbség. Én feketéből szívom :sweat_smile:

Nehogy visszakérjem :rofl::rofl::rofl::rofl:
Nem is szeretem a feketét :thinking:
A rózsaszín fuga az más :face_with_hand_over_mouth:

Addig kérd amíg van belőle :smile:
Mondjuk ekkora mennyiség nálam sokáig tart.

Akkor nem is lett a kedvencek kedvence :rofl::rofl::rofl:

Nem arról van szó, hanem a palettám oly széles. Ha valami fél év alatt elfogy, akkor az szupergyors volt :sweat_smile:

Ami azt illeti​:grin:Szabi volt nálam vasárnap​:rofl::rofl::rofl:látta miből gazdálkodom.
Vannak kedvencek itt is,de olyan is ami csak alkalmi puffogni való :smiling_face:

2 kedvelés

Az emberek képes minden hol túl élni.
Ez az én túl élő készletem 6. északában és mivel nem csak a testet kell táplálni hanem a szellemet is egy kis energia is kell egy kis zene a mesterektől Ed Solo, Dj Fresh, Deeklin. És egyéb mester MŰVEIK remélem nektek is tetszik jobb mint egy Sport szelet.

3 kedvelés

Kis kukucska FirstVape shop ár zuhatag :flushed::exploding_head:
Nasty 12 Euró, Swoke 14 Euro, Nick boost 1 Euro, Bázis 1L 15 euro 140ml 4,5 euro, Geekvape szerszámkészlet 12 Euro, Cotton cloud 1,5 Euró, Bacon elfogyott :sob:,
Rf350 10 euró, Fb1000 22,5 euro




3 kedvelés

Kelen FC - MKFC 0:4 :soccer:

9 kedvelés

Le ne rúgják mert mészárszék lesz :smiling_imp::grin:

Mi már hazaértünk az edzésről​:sunglasses:

6 kedvelés

Mi most értünk haza 0:9 a vége, 2. hely a bajnokságban, gyerek egy gólt sem lőtt, nincs ma ebéd. :rofl:

2 kedvelés

jogos :joy: mert tuti, hogy még a kapusuk is lőtt gólt a 9-ből

Volt 6 szép lövése, kapura is ment, csak védte a kapus, nem baj, nyertek, az a lényeg, ebéd akkor sincs. :rofl:

Amúgy most elképzelem ,ahogy a többi szurkoló (kapákkal,szögesbotok,borsodi,fáklyák,stb) szúr téged miközben zoomolod a setupot.:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés