Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

max 1-2 cseppel indítanám az alapléhez adagolást…megtalálnám előbb utóbb a jó arányú analóg feelinget. Szinte kizárt, hogy hígítás nélkül használjam, hiába nem aroma.

Aroma ez! A 10 karakter

TVGC Róma azt ajánlom én is csak pár cseppet teszek az ry4-hez az már nekem is hamutartós…

1 kedvelés

Akkor pláááááne…

1 kedvelés

Na jó rábeszéltél ízlelés:
Lightos dohány íz semmi hamutartó az illata után mást vártam ez egész nap szívható nem édes száraz kék sopiane…kb.

Lightos dohány? :roll_eyes::joy:

mondjuk a cigiszagnak jobban örülnék mint az “illatnak”…de ez legyen a legnagyobb “baja”.
A kokszkérdésre idővel várnám még a választ…kösziiii

Küldök neked TVGC aromát na az dohány…én is csak cseppekben használom…

2 kedvelés

Akkor mindnen cseppje aranyat ér, úgyhogy aranyos vagy, de nálam csak pocsékba menne :slightly_smiling_face::thinking:

Főnyeremény, így igaz de szerény véleményem, és tapasztalatom szerint a Organic 4Pod, Hybrid – aroma 30ml, elgőzölése után a tekerés kuka! :wink: :frowning_face:

1 kedvelés

Egy 3mles tanknál 10 töltést jelent, azért az nem olyan rossz :thinking::slightly_smiling_face:
Van liquid amitől max 2 töltésig marad életképes a vatta :joy:

gondolom, ha kisebb arányban van bekeverve akkor nő a tekerés élettartama :thinking:

1 kedvelés

Én izgulok hogy sikerül e a deal
Mert ha igen akkor lesz egy fev 4.5 és egy fush modom ha nem akkor marad az odin 200 meg az aromamizer v2

Nem gondolom, de nem tudom, de nem is foglalkoztat 10%-nekem a tuti és 24h után rögtön lehet gőzpamacsokat eregetni! :wink: :fog: :laughing:

A fush az nem valami mecha cső? :thinking:

Hej hó kis wellness a családdal Bükkszék



13 kedvelés

Fanatikus paraszt zsírt készít


Driptip jét sirató prime, rozé fröccs, credence clearwater, napsütés

Majd a végén a melléktermék.

8 kedvelés

Baszki, annak a mellékterméknek már annyi kilója, amiből 1 éve steaket vettél.

Egyébként guszta, friss kenyér, sózott lilahagyma, uhhhhh.

Kis pihenő, aztán még 200 km, és lezárom ezt a hetet is…a kicsike nagyon szépen duruzsol …kezdem megszeretni…:grinning:

12 kedvelés

Feladtam ezt a “nem édes” dolgot…80 pg-vel is édeskés kicsit minden.:roll_eyes:
Vadi új tekeréssel még jobban átjön. :slightly_smiling_face:
A Bitter wizard nevű adalék se csodaszer.

Van aminek jól áll ez a rém enyhe édesség.
A Latakiának, Kentucky-nak pl. qwára nem…

1 kedvelés