Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Amúgy akad ott még piros szín…kettő is a kanna kupakján kívül :smiling_imp::smirk:

Kis kikapcs, idei első nap (Cserkeszőlő) :+1::wink:

8 kedvelés

Ugye a hekk a tied?! :grin: …nem ááám, hogy fotózás után csere és betolsz 3 forrókutyát diétaként :rofl:
Kellemes pihenést!

1 kedvelés

Mondanám,hogy visszafelé álljatok meg Cibakon nálam egy csülkös pacalra,de a szombati menü:paprikáskrumpli,már a végét járja.Így nem mondom.
Jó étvágyat,ha meg már végeztél,egészségedre. :yum: :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszi, kedves gesztus volna, de a mai napot már “meghekkeltem” :grin: amúgy minden elővigyázatosság ellenére IS sikerült felégnem, mint a xar … :joy: Szél volt, borulgatott is, de az UV meg a medve nem játék.
Elő is vennék egy piros szettet, ha lenne :roll_eyes::grin:

2 kedvelés

Reggel 7.30kor toltam egy 1 órás 14km-es futást és ezután csak du 3kor merészkedtem ki napozni 1 órát. Ma állítólag erős volt az UV-B…szerencsére rajtam nem látszik. Én erősebb voltam :grin: ami nem csoda hisz spenótos spagettit ettem, ami Popeye-nek is erőt adott :grinning:

3 kedvelés


Éppen ezt a reklámot nézegetem. Ha nem lehet reklámozni meg kitilt a face akkor ez hogy?

Azt nem tudom, de bazi finomak! Sokkal jobb ízeket ad a Vozol mint maga az Elflbar. 6000-esben vettem dinnye-rágót és mango-ananasz-barackot és eszméletlen finomak. Hűsítősek is, úgyhogy nagyon bejöttek nekünk (feleségemnek is :slight_smile: )

Szégyenszemre egyszer már ki kell próbálnom rgy ilyen kukit…:roll_eyes: Nem tudom, egy 5 ml mtl fogyasztáshoz képest egy ilyen mit bír.:thinking:

Azt viszont folyamatosan látom, hogy jó ízekkel is trükköznek néha.:corn::cucumber:

Epres , narancsos meg dohányos volt a kezembe, a narancs jó volt, a többi nem nagyon jött be.
Gőzre kevés volt, amúgy olyan kis cuki :sweat_smile:
Viszont kifejezetten nagyon csúnya környezetszennyező, így én ezt az ipart inkább nem támogatom.

2 kedvelés

Lebeszéltél…lehet hogy sosem lesz a számban manórúd :disappointed_relieved::grin:

Szerintem is, sokkal jobb az rta

1 kedvelés


Tee time & vape…

8 kedvelés

Egészség hogyan szolgál? :thinking: :saluting_face:

Nem valami rózsás a helyzetem… délben volt pálesz is borssal, utana 6 óra mély alvás, most ébredtem, iszom a teát. Közben izzadás van a maximumon…:grin: de köszönöm, kérdésed… alakul már lassan…

2 kedvelés

Örülök,hogy már kifelé mész belőle,a jelek szerint.A forró tea jót tehet csak. :wink:

1 kedvelés


ezt csak úgy most…

10 kedvelés

Reggeli szeansz.

9 kedvelés

Oszlopos tagja voltam egy hazai gyártású, rajongói filmnek. :wink:

11 kedvelés

Hmm ez most vegyes vágott ? Hátul roham osztagos . Te meg klón . A parancs után nem sok klón maradt a birodalom szolgálatában a sok háború miatt. 501 esek vagytok ?

1 kedvelés