Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Én is fát vágtam.

Újravattáztam és coilt cseréltem a SC Aromamizer-ben és feltöltöttem a Red Astaire-el. 1 hét szünet után újra fincsi.

1 kedvelés

Basszus! Akkor - mivel nálunk is fatüzelés van - erősen vigyázni fogok :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mivel polirozod?

Fogkrém , súrolópor. :rofl: Turtel

Lógok a Vaperinán… :laughing:

Márhogy mit is? :thinking: Elvesztettem a fonalat.

Na mizu? :grin: Ki mit csinál?

Én? Örülök!

  • A posta nyomkövetés szerint tegnap kézbesítették a Flash-e-Vaport (+vámkezelést) tartalmazó csomagomat.
  • Szerintem nem. Vazze’ most mi lesz?
  • Kb. 10 telefon a postára.
  • Nagy nehezen a kézbesítővel is felvették a kapcsolatot, aki azt mondta, hogy bedobta a levélszekrénybe…
  • Hova? Olyan itt nincs is!
  • Ja?! Akkor majd eljön a kézbesítő személyesen…

    … és láss csodát!
    … a tegnap “levélszekrénybe kézbesített” csomag ott volt a kocsijában.

Hurrá van!

Így már jókedvűen mehetek betonrepedéseket javítani :smiley:

7 kedvelés

Azért elképesztő a posta… :open_mouth::angry:
De örülök, hogy meglett a csomag. :slight_smile:

1 kedvelés

Vacillálok, hogy a munkaidőm kezdetéig bent tevékenykedjek, vagy menjek kertezni. :thinking: Aztán még mindig itt lógok. :blush: A nyulaknak is kell füvet szedni, úgy hogy azt hiszem, megyek kifelé. Bár tegnapelőtt is bónuszként begyűjtöttem egy kullancsot. :frowning:

kép

Én is nagyon, mert lehet, hogy klón, de ez így együtt mégis 17e volt a szállítással-vámkezeléssel… Levert a víz, mert hogy bizonyítottam volna, hogy nem kaptam meg? Éppen sehogy sem… Szimplán bukta lett volna.

1 kedvelés

Nem tudom most miért kell mindig az arcomba tolni ezt a sok flasht, nem, akkor sem veszek. Most. :sweat_smile:

Mi a pótmacskánkból (értsd: egy kopott kandúr, aki ideszokott enni) kilenc kullancsot szedtünk ki. Volt közötte kicsi, meg isssszonyat durván nagy. Annyi vér volt benne, hogy csuda. Ennek örömére be is csepegtettük a potom 13.000-es Bravecto-val. A kis drága! De nem akartuk, hogy itt a kertben potyogtassa le. Mert, hogy úgy vettük észre, hogy a párom rálépett valamire a tornácon. Pukkanás. Vér. Horror…

1 kedvelés

Szeder kollégát hibáztassad! Nekem ő okozta az ihletet…
Aztán meg látod, még a víz is levert. :cold_face:
Ez is az ő hibája, mert elindította a folyamatot.

Mi is beoltattuk és kértünk cseppet az állatorvosnál az ugyanígy befogadott cicára, Hógolyóra. De sajnos engem is szeretnek a szúnyogok meg a kullancsok. A kert végében egy erdő van, talán emiatt a kertünkben is bőven van kullancs. Bekentem magam riasztóval. :slight_smile:

1 kedvelés

Sajna kullancs az itt is van bőven. Párom négy éve küzd az idejében nem azonosított lyme-kórral. Erdő-mező előnyei :expressionless: Meg a kedves EU-é, aki az összes hatásos ölő és riasztószert betiltotta. Nem csak a TPD-vel szívatnak minket…

A füvet is nyírni kellene megint…

6 kedvelés

Jujj derég volt nekem is ilyen modom…

1 kedvelés

Én szeretem, zsebbarát, szép, és a mágneses akkufedél a kedvencem, mióta volt egy Wismec Presa modom, amin ilyen volt. Ezt a fiamtól kaptam karácsonyra. :slight_smile:

4 kedvelés

Beüzemeltem az alis kis csobogómat a madáritatóban, a tereprendezés később is ráér… :slight_smile: Jöhet a meló.


6 kedvelés