Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Együttérzek. Tavaly 1.5M ment a fogdokinak, férjem meg most kezd majd implantért menni.

Ejha, ti is tudtok élni :rofl:

Csak szeretek enni, lehetőleg nem papikát :rofl:

Az Kelpie átalakúlt valami MTL szerűvé, DL nek szűk MTL -nek levegős.

4 kedvelés

Én már nem is emlékszem, hogy mennyi időbe telt, csak arra, hogy sokkal hosszabbnak tűnt, mint amennyi valójában volt. Valószínűleg azért is, mert abban a pillanatban, ahogy befejezte az alsót, már nyúlt is a tűért, hogy zsibbassza a felsőt. Elviseltem volna pár perc állkapocs pihit. :smiley: Ennyi ragadt meg, az ára, meg az, hogy a végén Backstreet Boys szólt a rádióban. :sweat_smile:

A tíz perc tátott szájat én már fel se veszem :sweat_smile:
Mehetett volna akár 3 is :rofl:

Azt, amit felül pótoltak, pár éve háromnegyed órán keresztül húzgálta ki egy fiatal csávó úgy, hogy egy majd’ 1centis gyulladt csomó volt a tetején, szóval egy hordó Lidocain sem ért volna semmit. Na AZ fájt. :rofl: Hangot ugyan nem adtam ki, néztek is rám elég furán, pedig soha semmi nem fájt addig még annyira, de hát így jár az, aki nem vigyáz a csálé fogsorára. :woman_shrugging:

1 kedvelés

Jó lenne, ha nem itt tárgyalnátok ki a fogorvost, már gyomoridegem van így is… :sweat_smile:

Pedig ez a gyulladt csomó érdekelne :rofl:

Ott a privát, menjetek szobára. :grin:

1 kedvelés

ott van a borostyánszínű drip tip amilyet égen-földön keresek :grinning:

1 kedvelés

Ha gondolod,nekem van egy ilyen színű 810-es drip tip.“Kidöglött” alóla a tank.Szivesen elpostázom Neked.

1 kedvelés

írtam chat-en

1 kedvelés

Meg 2-óra és lejár a műszak.

7 kedvelés

12 óra?

1 kedvelés

A kijelzőn 17 óra van :roll_eyes:

Meggyógyíottál mindenkit? Vagy leápoltál, vagy mi :sweat_smile:

Itt a kórházban 12-óra egy műszak.
Én szoktam ügyelni az 24-óra.
Ma csak sima műszak van.
:wink:

2 kedvelés

Ügyes vagy, látom a végére értél az olvasásnak :hugs:

Ma becsületes mennyiségű hsz volt…dél körül alig győztem elolvasni

3 kedvelés