Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Hűtő, fagyasztó, kamrapolc, cipősszekrény mögött, szennyestartó.
Bea pénztárca fő lelőhelyei voltak az utóbbi időben :wink:

1 kedvelés

Én megkérdezném a közös képviselőt is, hátha valaki odaadta Neki.

2 kedvelés

Nincs helyben olyan. De már körbekérdeztünk, kiplakátoltam, kiírtam fb helyi csoportba, stb.
Kórházba vittem valakit tegnap délelőtt, ideges is voltam, szerintem elejtettem itt ezen a 15 méter aszfalton, mikor hazaértem és beálltam az alattunk lévő garázsba.
@Bea már felforgattam mindent 4x, ahol nem is jártam, olyat is.
Ha megtalálta valaki, akkor 80-90 százalék, hogy elvitte, eldobta, stb.

Van itt, aki vágja ezt, hogy hol s miként lehet egy új távirányítót és egy immo-s kulcsot készíttetni? (Így 1 db pótkulcs maradt).

/Normális esetben nem vagyok szétszórt, ennek is helye van. Mondjuk volt nálam 3 kulcscsomó…/

1 kedvelés

Nem vagyok jártas ilyesmiben, de úgy tudom a márka magyar képviseletét kell keresni, esetleg márkaszervízt. Egy ismerősöm pl felkereste az Opel-t, mikor elhagyta a kulcsát, kellett néhány adat és küldtek pótkulcsot. Bár lehet, hogy a márkafüggetlen szervizek is tudnak segíteni.

1 kedvelés

Ha van úgy mint debrecenben Cora….a bejáratnál szokott lenni egy kulcsmásolós késes stb (legalábbis nálunk) helyben immo+kulcs mindent tud a srác,és egy órán belül kész​:smiling_face:(nem a mister minit ! )
Inkább találd meg a sajátodat :fist_right::fist_left:

15éve a merci kulccsal/távirányítóval mentem búvárkodni az Adrián…a sós víz tönkrevágott mindent. Haza mások elhoztak, vissza a pótkulccsal vonattal. Az itteni márkaszervíz akkoriban 70k-t kért a pótlásért…egy ideig tudták belőle fizetni a fűtött öltözőszekrények költségét a mocskok. Már akkor lehúzták a rászorulókat.

Du.foci meccs…

5 kedvelés

De régen voltam gyerek :heart_eyes: csapágy golyóval helyettesítettük ha elkallódott a labda :grin:

Itt is az van… :+1:

2 kedvelés

Nekünk is az volt, meg ilyen pálya is persze.

Nagyapámnál a TMK-ba fogyott a vasgolyó :joy:

1 kedvelés

7 kedvelés

Szia Zoli! Milyen autó és melyik fajta kulcs? Gyári elég húzós típustól függ 200k-800k között mozog! Viszont vannak akik ezzel foglalkoznak 25k-100k között megoldják.

1 kedvelés

Fiesta 1.4 TDCI, 2012.
Lapos bicskakulcs volt. Külön távirányító, a 3 gombos.

1 kedvelés

elég jók

Nekem itt Győrbe Fusion 1,4 TDCI hez csináltak 22k pont egy éve. Eredeti Ford ház felhangolva nyit, indít. Tökéletes. A győri Fordba úgy, hogy meg van a kulcskártya 180k árat mondtak!

200k? A hondának a gyári kulcsa 50k.

Köszi, egynek jó…még bíznék, hogy találok közelebb :confused: ma reggel észleltem, még kicsit a csodában is bízok. (Bár már 4x felforgattunk itthon is minden mm2-t…)

2 kedvelés

Bosszantó …a szomszédokat megkérdeztétek gondolom…

1 kedvelés

Kakukktojás :grin:mondtam nem veszek semmit……de ……ez még hiányzott mára​:joy:

7 kedvelés