Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Engem is zavar a por. A takarítás viszont jobban. Robotporszívó meg nem pofázik vissza, bár néha sztrájkol.

Az en felesegem szerintem mar beteges. O azt mondja ez a normalis. Minden nap fel seper fel mos, letorli a port. Hetfonkent meg teljes nagytakaritas. Lehet munkahelyi artalam. Egy hotelben a szobalanyok fonoke. Passz. Szerintem tulzasba esik. Es akkor meg mindennek meg is van a helye. Ott ahol o mondja. :grinning::grinning::grinning:. De igy szeretem.

Byka v9+ újra elérhető vbar-on, potom 145 eurért.

1 kedvelés

nincs benne innováció…

En mar rendeltem meg egy caimant. Vagyis kettot. Egy eredetit es egy klont. Az jo lesz a fiamnak. Kivancsi vagyok mennyire jo koppointas. Meg sosem lattam klon tankot.

Nem sok, cserébe elbaszták, ami eddig jó volt. :grin:

Mindig változó mennyire jó, a v9-nél anyag, szín, forma és súly kopra megegyezett, amikor szét kellett szedni, na akkor megtudtad melyik a klón. De vannak nagyon ótvarak is.

Mindegy. Nalam marad a ket eredeti. Csak erdeklodes miatt vettem meg a klont. Amazonon most 35€ volt. YFTK klon. Aztan megy haza a gyereknek. Neki utni vagni jo lesz. Majd rakok ide fel kepeket az eredeti vs klon komborol.

6 kedvelés

Megyek nyulat kefélni… :roll_eyes::smile:

Nem.
Illetve elfutkorászik síkabb padlón, úgyahogy.
Na, én meg minden polcot, mindennek a tetejét, stb. portalanítom ilyenkor kézi kis kefével.
Ezt nem tudja egy robotporszívó :slightly_smiling_face: hogy a könyvespolcokat, vape polcokat, PC tetejét, hifit stb. nekem karcmentesen lehelletfinoman leportalanít.

2 kedvelés

Hm… :+1::grin: végre.

Ez olyan kicsit Silent Hill-es. :sweat_smile:

1 kedvelés

Itt azt lehet látni , hogy a Lion leLYön a házhoz :rofl:

Egy új profilkép :flushed:el kellett olvasnom a nevet :joy::joy::joy::joy::joy:

Hát ha jobb könyököd lenne a képen most lehet gondolkodnék én is :rofl::joy:

Nem tudom a mocskos p.fám miért nincs rajta​:joy:valamit eltoltam mikor készült :joy:
Kingát nem ismertem meg az új fotón :joy:

Nyugi élőben el mennék mellette gondolom fordítva is igaz :joy:. Végülis egy vapelő pingvin az utcán megszokott :rofl::joy:

Hadd vagizzak az új látómmal. :grin: Amúgy tök félelmetes a fejem, még én is meg vagyok ijedve. :flushed:

3 kedvelés

Igen az tűnt fel a szemüge :grin: klassz lett :hugs:

2 kedvelés

Játszom Siegfried barátommal:


Volt még egy kis Heisenberg bekeverve, az nekem csak mesh-sel csúszik.

5 kedvelés