Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Lehet előbb kéne odaadnod és akkor abbahagyja a “durcit” :grinning:

Á…majd ha megjön a cuccom + 2-3 nap​:rofl:
10 év alatt szereztem némi tapasztalatot :grin:

Ez magyon autentikus :+1::wink:tuti békül​:grin:
(De a békülős cexet most azzal kell csinálni, akivel haragban vagyunk? :thinking:)

Ilyet is tudsz? :star_struck:

21_05pistkep0056kis

1 kedvelés

Nők… :joy:

Most mér én?

És még ráadásul a fejed is folyton fáj :joy:
Némi emlékeim vannak :joy:

Nekem van migrén piercingem, nem vagyok fejfájós :cowboy_hat_face::heart_on_fire:

1 kedvelés

Nekem is, de nem hat… :disappointed_relieved:

Nekem igen. Akkor nem jó helyen szúrtak meg.

Hát hogy néznél ki? Elég szarul, pont mint a mostaniak is. Az meg, hogy mit fognak szólni :grin::grin: ez a kedvenc kérdésem, de mivel kedves, jól nevelt fiatalember(?) vagyok és volt gyerekszobám is, ezért most nem részletezném, mi szokott lenni a zsigeri válasz erre a kérdésre. De tömör és velős…

Szünet van úgyhogy ezt nézem: https://youtu.be/6YNbkDeHyaI

3 kedvelés

43 bejegyzés egyesült egy létező témába: Autó/motor topik, gyűjtemények

Készülődés az esti melóra :rofl:

5 kedvelés

Forrongás
Aszondja a munkáltató kapsz prémiumot.
Akkor az így fest 176óra alapbér X 12 hó és annak a 6%-a :grin::face_with_symbols_over_mouth: plusz 50% részvény váó . Ez a nesze semmi fogd meg jól . A részvény ló nemes szerszamának a részét sem éri fel . Mert nem az anya cég részvénye és kezelésit is kell fizetni ha megtartom/adózni .
Akkor matek nem a jelenlegi béremmel számolják ami azt jelenti {(176x1980)x12}x0,06=250 905,6Ft és ennek az 50%a plusz részvény ami 125 452,8Ft . Váááó és ez két K adó alá esik mert nem béren kívüli juttatások 37,5% kétszer és a részvény 20% és m3g kapasból fizessek a kezelésért meg a jó bánatos apátok tele vért tábori pokrócat

Ha megnyugtat, hogy nálunk is fosch, és idén már semmit nem adtak/adnak…

1 kedvelés

Nem az összeg a teljes baj hanem hogy hülyének néznek. 1 havi alap bér több mint a 12 hó 6% a másik meg le informáltam a kezelőt 10% ért dolgozik akkor ez kinek éri meg ? Nem rég telefonáltam a trade vezetővel köpni nyelni nem tudott mikor mondtam neki nem óhajtom birtokba venni tessék kifizetni az is magyar pengőben . A vonal másik végén megdöbbenés , felháborodás de hát ezt adják . Hölgyem az úgy lesz jó ha nekem ide adják nincs vele több papír munka se egyéb felesleges költség számomra :grin: halkan megjegyztem Mert hülye azért nem vagyok :rofl:.
Upsz ne felejtsem a hó elején volt bér emelés és érvényesítési pont de nem kaptam róla papírt 3 példanyban aláírásra . Vajon mi lehet az oka ? :thinking:

vagy adják inkább részvény helyett cafetériában…gondolom az adómentes :thinking:

Bizonyos összeghatár fellet 50% az is :roll_eyes:

Pihi. Csalad latogatas es ballagas itthon. Magyarorszagon. Vasarnap utazas haza. Hetfon dupla posta. Dani micro kuldese tyDe vaper tarsnak es Caiman V5 atvetele. Meg erkezett. Mar a postan van. Ispy jovoltabol. Hetfon beuzemeles.

2 kedvelés

akkor csináljanak nektek offshore számlát a 35ország egyikében és utaljanak oda…ahogy a multik intézik a hasznukat :smiling_imp: