Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Elvileg meg rendeltem. Koszonom.

Lehet kettot is. Viszont a szamlamrol meg nem vette le a penzt.

info@vape-systems.ru

Júlia kedves lány, és gyorsan válaszol…

2 kedvelés

Vagy az is lehet nem sikerult. Fizetes utan jott egy ablak, hogy , majd felveszik velem a kapcsolatot. Mar fogalmam sincs. Ketszer csinaltam vegig , mert a penzt nem vette le. Remelem nem rendeltem duplan. :grinning:

Es milyen nyelven lehet neki irni?

Angol. De lehet a bankod baszakódik, mert fehérorosz cég…

Nemet bank.

Igen, értem. De a vape system belorusz cég, akik ki tudja nálatok milyen szankciók alatt vannak a háború miatt.

Ha nem megy meg tudom rendelni neked, aztán elküldöm postával…

4 kedvelés

Hat az jo lenne. Most probalok veluk kommunikalni. Irtam nekik, hogy lehet duplan rendeltem. Legyenek szivesek megnezni. Varom a valaszt. Szerintem biztos problema lesz, mert nem vonta le a szamlarol.

Na hat most irtak. Nem megy a bankomtol.

@Ispy Respect. Le a kalappal , itt is koszonom a sok segitseget es a rendelest. Nelkuled nem jott volna ossze a Caiman V5. Imadom ezt a kozosseget. Nagy Danke mindenkinek.

5 kedvelés

Senkit nem hagyunk magára, aki el akarja költeni minden pénzét. :rofl:

3 kedvelés

Meg egyszer nagy RESPECT!

1 kedvelés

Beszállok :+1:

(Kinek a pénzét, azt nem írtad… :roll_eyes:)

1 kedvelés

Hát, akinek van…

Dvarwokban levegozes 2mm- re cserelve. Igy kb olyan , mint a prime volt. Ez lesz nekem a jo. Nem huzza a fogam. Uj vatta uj tekeres. Friss leves. Egyikbe kis gyumi. Gorogdinnye masikba most nem dohany hanem energy drink. Szuper.

2 kedvelés

Dolgozom a beach bodyn!

Az asztal alatti segédem…

1 kedvelés

Nem ehetek,nem ehetek,nem ehetek ! Még nincs is hét óra :flushed:akkor igen :joy:
Jó étvágyat nektek :smiling_face:

1 kedvelés

Át ne edd a 19.05-öt :thinking::joy::joy:

Épp ezért várok még 5 percet :joy::joy::joy: