Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Van egy rossz hírem, a vaperina minden fertőzés ősanyja. :joy:

1 kedvelés

Kéne neked egy piros drip tip

4 kedvelés

szerintem attól még jó,hogy Jai fikáza mondjuk az első széria nekem jobban tetszik mert fém.

2 kedvelés

Már gondoltam rá. :slightly_smiling_face: Majd körülnézek, úgyis kell a Bishopra tartalék palást, mert a fekete elroppant. Úgyhogy majd onnan veszek palástot ahol van drip tip is. :slightly_smiling_face: Amúgy a DotMTL-é csavaros, de olyan kényelmes, kár, hogy nem lehet másra tenni. :confused:

2 kedvelés

@Zoli76 lehet van? :slightly_smiling_face:

Nekem ne mondjátok ezt :rofl:
De ez tetszik :grin:

1 kedvelés

Egyébként fura fazon, többször elmondja, hogy milyen jó a fogása, kellemes a tapintása, dehát nem fém, ezért nem jó. :sweat_smile: Érted, hogy ő szerinte attól highend, mert fém, az egy dolog, ez már ízlés kérdése, én meg pont a delrint vadászom, csak nem tudom, hogy ez most pom-c vagy pom-d. Meg mi a tököm az a pom-c? :grin:

1 kedvelés

Ezt ne vedd meg Zolika ne haragudj, de ez is leég ahogy az Exo Sceletonom, meg neked a múltkori Wismec. :confused:

hőtűrő képesség mértéke ha jól tudom szar nem lehet taifun…nekem jobban be jön a fém…akkor neked a Pro a jó út… :slightly_smiling_face:

Kettőt kell venni, amíg az egyik ég, használja a másikat. :joy:

1 kedvelés

Ettől félek :joy:napok óta nézegetem pedig :joy:

Sajnos skót vagyok, tetszik, meg is venném, de a 135k egy műqnyag cuccért, annyira azért nem vagyok vásárlásfüggő (dehogynem, csak csoró vagyok).

Az hogy szép,az nem befektetés ugye? :thinking::joy:

Nézd, más az ikeában vesz műnövényt, a polcon jól fog kinézni. :grin:

Ha csak nézed nem lesz baj, nem fog égni :blush::joy:

És azt is locsolja……mert rábízták hogy locsolja meg a virágokat.
Egy ismerősöm mesélte :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Jó, hát szalonnát nem ezen fogok sütni. :grin:

Csak mert az írja, hogy pom, de a delrin is igazából pom, csak az a márkája, ami így terjedt el. De akkor ez pom d vajon? Mert a pom c szarabb, csak nem a gagyi pomot rakják bele egy taifun boxba? :thinking:

Jó kérdés, meg is kérdezem a feleségemet. :joy:

mi nem veszük észre a különbséget ez esztergálásnál számít Szerintem jó mínőség német…