Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Mit vennél Szabi már megint, mindig csak veszel. :rofl:

veszek is meg el is adok​:grin: olykor de most modon kell gondolkodni a 2 coolfire z50 megadta magát kuka lett mind a 2 mod​:sweat_smile::grin:hát eddig bírták mert ugye belső akksisak voltak​:blush::grin:

Dani dani.

Modot nem adok el, csak 4 van, épphogy elég. :sweat_smile:

Viszton van 5 tank, szóval vagy megint eladok egy tankot vagy veszek egy modot, még tart a csata, nem dölt el semmi.

A v5ös Caiman teszt gondolom ma segít eldönteni, hogy kell-e plusz mod és mennyi :slightly_smiling_face:

Hát ma még tuti nem lesz teszt. :sweat_smile:

Most jött sms a dhltől, ezek tényleg nem vicceltek.

Gyakorlatilag a vételtől számított másnapos szállítást még a hazai cégek sem sűrűn tudnak…ezek meg Milánó Alsóról megoldják :+1: Nekem a futócipőm a szomszédos Bécsből (60km) 4munkanap alatt jött legutóbb.

És ha már hobbi…a cipő egy fél dani ára és 500km (3hónap) után már alkalmatlan a max komfortos futásra…akkor így melyik termék is a drága?! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nekem kitartana nemcsak 500 km-ig :joy::joy::joy:
Tudom szégyen a futás……:grin::grin::grin:
Boldogat :smiling_face:

A dani nem drága, a magyar fizetés szar. Ha most mindenki megszorozza 2-vel a fizetését, akkor máris nem lesz olyan elképzelhetetlen áru a dani, cserébe egy olyan cucc, aminél jobbat 5x annyiért sem kapsz. Egy 1500 euros strangers mod annyival tud többet, hogy egyedi, ennyi. Egy átlagos kínai cucc ma már 20 és 30k között van, a dani meg 80k, 3-4x ár, nem a megfizethetetlen kategória, ezért is népszerű mindenhol, veszik, mint a cukrot. Cserébe kapsz 2 év valódi garnaciát, nem ilyen himihumi kínai kapugaranciát. Ettől még persze ár-érték arányát tekintve nem a legjobb, de ez mindig így van, amikor az ember nem az alsó polcról válogat. Hogy mennyit bír? Nem tudom megmondani, én le nem futok 500km-et vele. :rofl:

2 kedvelés

Azt lehet tudni melyik shopról van szó?

Hát azért egy jó cipőnek legalább 1000-et ki kéne bírnia. Nálam az Asics-ek elnyűhetetlenek, igazából a zselé, ami használattól függetlenül elöregszik, de egy rohadt varrás nem akar rajtuk elszakadni.

Kis kíváncsi. Nem.

Köszi, nem is érdekel, de gondoltam mást hátha :thinking::+1::blush:

1 kedvelés

Hát a tavalyi szaloncukroknak még kutya bajuk… :roll_eyes:

1 kedvelés

Egyébként iszonyat putri egy weboldal, ennél jobbat csinálon unalmamban, de mindegy, a lényeg, hogy sok cucc van.

3 kedvelés

Bocsi, közben elmentem futni…de ahogy látom Ispy már megírta.

Ezért nem futok, csak lépésben :roll_eyes:meg már régen kergettek.
@Zsolt68 Boldog tortát :+1:

Köszi!..és a többieknek is!
Ennek jobban örülök mint a másiknak…különben is, ki akarna 55 gyertyát elfújni :joy:

Hát igen. Ebben a korban a tüdőkapacitás már nem a régi :sweat_smile:
De azért boldogat a születésnapok közül :+1:

Mondjuk Feribá (Mefeca) biztos szívesen fújná az 55öt :slightly_smiling_face:
Hejj, éppen most tepertem 48perc alatt 10k-t…szóval nem a tüdő miatt szar elfújni a gyertyát :joy:

1 kedvelés