Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Köszönöm @Zolika :hugs:

2 kedvelés

Ki mit csinál? Szentségelek szombat du. óta a kánikulában. :roll_eyes::grin: Mert hiába fogadtam meg, hogy lakásfelújítás tavasz vagy ősz, ha a mestereink csakis 33 fokban érnek rá…
(Ééés…mehetek délutánosba).

Az egyik képen IW RY4 látható, ami igen jó lett 6-8 hetesen​:+1:és egy papagáj, aki már szerintem igen szeretné kipróbálni a vapelést :sweat_smile:


Könnyű napot mindenkinek! :+1:

13 kedvelés

8 bejegyzés egyesült egy létező témába: Covid állapotjelentés, kibeszélő

6 bejegyzés egyesült egy létező témába: Pc-Xbox-PlayStation játékosok!


Egy kis esti szedegetés… Jó kis diéta… :grin::grin::grin:

11 kedvelés

Éppen mobillal levet(t)em magamat a liftgépháztetőről…:crazy_face:

…mert ebben a hőségben, már csak árnyéka vagyok egykori önmagamnak.:wink::sun_with_face::grin:

11 kedvelés

Üdvözlettel home office-ból!

:grin:

12 kedvelés

Jól szuperál a taifun és a hozzá valók. :+1: :beer:

10 kedvelés

10 bejegyzés egyesült egy létező témába: Hangtechnika, HI-FI

Attól feljebb nem találtál helyet, ahova ki lehet ülni… :smiling_face:???

1 kedvelés


Kipihenhetem a napi fáradságot végre…

10 kedvelés

Itt vagyok… Én is… Nem vesztem el… Csak eléggé sok dolgom és gondom van egyben… Ízelítőként annyit h ebben a hőségben, nem működik az ac… A klíma a kamionban, és a főnököm tolyik rá megcsinaltatni… Napi szinten megy a fájdalom csillapító, a meleg miatt… Szakad szét a fejem a melegtől… De hamarosan dobbantok. Mert elegem lett az ilyen görényekből… (bocs a fifejezes miatt, de más áldott szó nem jutott eszembe)… :grin::joy:

5 kedvelés

Kollégákra várok. Egy órát késni fognak.
Elvagyok, de majd megkérdem:

  • Hoztatok nekem lovat?:sunglasses::wink::grin:

6 kedvelés

Tekercs végtelenítés a végletekig :grin:

DLC.: Az úr mondá legyen világosság meg teremté a villany szerelőt. No de mivel dolgozik a villanyos úgy hogy meg teremté a kábel gyarost . Így lészen a kombináció aki legyartja, kiszerelé, beszerelé, beköté és sokszor szidá magát S az urat.

7 kedvelés

Tekercs izítás

4 kedvelés

hmmm, hol a vatta? :rofl:

Itt. Sajna első tekerés meg a 8mm átmérő se az igaz meg lehet, hogy a vattázas sem az igazi. :rofl:

3 kedvelés

Leizzítottad? Vatta is kevés, köpködni fog…

1 kedvelés

A modról egy képet tudnál készíteni? Úgy látom hátsó zsebben még pont elfér :sweat_smile:

1 kedvelés

2kvX450A Isten ments láttam én már folyékony rezet lángolni