Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

én is most ébredtem, de már előtte 16.30kor vacsoráztam :slight_smile: mondjuk én csak reggel iszom 1 kávét

én meg hajnali 4 után keltem meg
holnap is kelek reggel meló:blush::grin:

1 kedvelés

Többnyire én is csak munka előtt iszok egyet. Gondoltam, majd most jól adok az életérzésnek, bent úgyis nullára szívták az agyam.
Ha a munkában fáradok el, az nem igazán zavar, ha a hülyékben, az nagyon is. És másféle fáradtság is az olyan. Nem is segített rajta a kávé. :grinning:

5 kedvelés

Én is 4 után keltem, 3 órával. :joy:

Aztán még át is kellett vergődnöd a lakáson, nem?:rofl:

Ja, sajnos az asszony felvert, mikor kivitte a kutyát, kemény élet ez. :sweat_smile:

Ha olyan korán kéne kelnem lehet már le sem feküdnék az este :smiling_imp:

1 kedvelés

igen van benne igazad,gondoltam anno én is mikor max este 11 vagy 12 fele aludtam el inkább nem kellett volna aludni​:grin::blush:mire elaludtam már kelhettem is fel​:sweat_smile:

Ez de ismerős 2 hetente…:thinking:

1 kedvelés

Vegre pentek. Itthon. :grinning:

de jo neked​:blush::wink:én este 6 ig vagyok meloba​:grin:

Detó sajna

Az is eljon lassan.

Osztom…ha definiálni lehetne a copónapot, az én fotóm lenne a háttér​:roll_eyes::grin:pfuuu

Lakástakarítás nagyüzemben​:blush:
Már az egész kupis, jól haladok​:sweat_smile:

Én egy keverővel szuttyogok. Van még mit finomítani.

Már vagy 3 hónapja xopat ez a xar…
Őszintén mást nem tudok róla mondani​:rofl:
Szétszedem, belefújok kettőt, összerakom azután 1-2 órán keresztül jó, és megint nem…:thinking:

2 kedvelés

Én vagy 8 éve jártam így…az lett a vége, hogy chiphiba :roll_eyes:bezajosodik néha az optikai vevő IC…

1 kedvelés

Essünk neki :sweat_smile:

7 kedvelés

Kincsre leltem de jó is ez :grin: még négy doboz Franciából . Szégyellem de kicsit elcsábultam most :pensive:


1 kedvelés