Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Old Mcdonald had a farm , iiiya iiiya oooh XD !

1 kedvelés

Amúgy az megvan hogy ez az un. NR-R-NR huzal ?

1 kedvelés

Non resistance-resistance-non resistance… Így akkor már értem. :slightly_smiling_face: Nem tűnt fel, a 8 év alatt most másodszor használom ezt a kifejezést. :sweat_smile:

2 kedvelés

Igen én meg a különcöncök között is különc vagyok XD , amúgy abból nagyon szeretem ezt a hegesztett huzalt hogy ha esetleg olyan elektromos eszköznek kell pótolni tekercset ami használja pl “öngyújtó” akkor remek alternatíva mert a nikkel forraszthato , mivel a két vége úgy tudom nikkel vagy nikkel ötvözet és hat ugye lítium akkuk összekötésére is nikkel szalagokat alkalmaznak általában olyan eszközökben mint laptop vagy e roller akku :slight_smile: .

3 kedvelés

Asszem kene takarítani XD .

3 kedvelés


Nagy kupi lett… De össze raktam, megtekertem, és megy… Ez a fontos… :grin:

13 kedvelés

14 kedvelés

Kedden jön a padlóm :sweat_smile: lesz nagy meló nekem is :smile:

4 kedvelés

szép lesz :wink: ha nem esne az eső nálunk,lenne mire néznem nekem is :blush:

4 kedvelés

Szép kis területecske :+1:nah de viszont igy legalább a kardioedzés is letudva​:slightly_smiling_face::dash::dash::dash::dash:

3 kedvelés

Hát lustizás és nagy kevergetés

13 kedvelés

Kint még szárad, szóval takarítás…

10 kedvelés

Ide is jöhetnél :rofl::raised_hand_with_fingers_splayed:

3 kedvelés

De honnan tudod melyik hova való :thinking:

3 kedvelés

Jaj drága, ez is csak azért mert már olyan mocskos volt, hogy már engem is zavart, ami nagy szó. :rofl:

1 kedvelés

Jó kérdés… :thinking:

Ja, lefényképeztem. :disguised_face:

7 kedvelés

Azonban, ha csakúgy találomra rakod őket vissza, akkor máris kész a 21. századi Enigma! :wink:

4 kedvelés

Igazából vakon gépelek, de csak a család miatt nem ilyet vettem annó. :grin:

5 kedvelés

Nagy munkába fogtál cimbora… :grin::+1:

1 kedvelés

A múltkor láttam csupa smiley billentyűzetet, programozóknak ideális :rofl::rofl:

5 kedvelés