Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Dvarw FL22/ Steam Crave classic MTL

2 kedvelés

Németországban van pont…

1 kedvelés

Most épp caiman rda megy, a többi pihen (byka v8, v9, ataman v2, prime).

2 kedvelés

40 bejegyzés egyesült egy létező témába: Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Nagyon örültem a találkozásnak… :grinning:
Sajnálom, h csak keveset tudtunk beszélni, de hosszu az az 1400 km …

Hát nem volt hosszú, meg én most keltem, még aludtam kicsit. :grin:

Ha már így felhánytorgattátok, hogy TC meg huzal…nincs valakinek kölcsönbe ~30cm 28ga titán huzalja? Ha megjön a friss, megadom​:grin:

Szerintem van…

Mostanra már egyik sincs az élők sorában (Se a modok, sem a kazánok), de azért köszönöm a lájkot @11hvg. Mostanra már csak a Bykák vannak, V7 és V8, meg a Dvarw -ok. (MTL FL-ek, és Dvarw16)

2 kedvelés


Lehet, hogy már annyiszor feltöltöttem ide a Báájkááimat, de most úgy érzem, ízre egyformán teljesítenek, ezekkel a beállításokkal. (Ügyes vagyok?) A modokon meglátszik, hogy még oda is zsebemben cipelem őket, ahová a király is gyalog jár. :slight_smile: Természetes a kopás, de jól teljesítenek. A Swag smart TC-n csak jónak tűnik. Ha ő szkenneli be magának a huzalt, kissé értelmesebb, mint azok a buta táblázatok (diy mód). Ezek a kazán palástok is lassan már negyed éve bírják, már nem félek attól, hogy hirtelen eltörne bármelyik. A driptipek is kiegyenlítik a kémény hosszak különbségét, ugyanaz az SS316 huzal, ugyanaz a Cotton Clouds vatta, ugyanaz a leves. Teljesen egyformák. A Dvarwok osztoznak az Innokin Z80, és a mecha modokon, illetve az RDA -kat is az Innokin -re tekerem, ha használom őket.

5 kedvelés

Az a swag tc valószínűleg nagyon fals. Szoktam meleg gőzre gyúrni TC-ben, 450F néha befigyel. Az 232°C. Az a 255 kissé gyanús​:grinning:. Nagyon. A másik reális. De a swag sose tudott temp controlt. Szerintem csak azért rakták bele, hogy valamivel kitöltsék a menüt, nem tűnik olyan üresnek!

Pedig jól látja a huzalt. Ha Ni80 -at tekerek rá, nem kérdezi meg, hogy Smart TC, hanem egyből Wattra áll. Egyébként ennek a fél ohmnak 35 Wattot állítana bekapcsoláskor a Poker, TC-n viszont emlékszik a régi beállításomra. A Swag, ha ugyanazt a kazánt tekerem rá vissza, nem állít el semmit, magától tudja. Csak ha kazánt, vagy huzalt cserélek, akkor kérdez rá. Valami Smart funkció csak van benne. Csak éppen TC-n nagyon visszafogja magát. Ezért kell neki jóval többet beállítani.
Egyébként a By-ka V7 becsületére legyen írva, hogy tök jó íze volt még 35 Watton, csak a gőz volt már egy kicsit furcsán sok nekem, mire rájöttem, hogy leégetés után nem kapcsoltam vissza azonnal TC -re,hanem kanthal-on maradt. Ezzel lehetne próbálkozni egyes levesekkel jóval 10 Watt felett is, bár egy jó dohánykivonatos aroma már 9 Watton is feketére égeti a vattáját is 2-3 nap alatt.

Nem :grin::smiling_imp: …akkor már inkább ezt: :dash: ° o 0 O

Kis szerencsével péntekre beeshet. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés


Csakhogy lássátok milyen szép is ez a kamionos meló, ebédidő van, kicsit megkésve, de igy is jó. Lejárt a 15 órás műszakom. Most már pihi van reggel 5ig…:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Epp gozolok. Egy kerdes meg a danirol, ha aksit cserelek a tc- t ujra kell allitanom? Vagy marad az ellenallas lezarasa rajta?

Csak óvatosan nehogy elronsd a gyomrod

Más modokból ki indulva nem . Szerintem

Van nálam mindenféle gyógyszer is…nincs gond…:joy:

Kereszt apám kamionozott sokáig s neki szokása volt :rofl: