Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Jaj, mindig csak az SS, mi ez a mánia? Tényleg nem kell egy fekete purity? :rofl: De elcserélhetjük egy SS-re is. :laughing:

4 kedvelés

nem kell fekete ss az van purity nekem​:sweat_smile::wink::joy:valahogy nem adja a fekete nekem csak a neeko fekete nekem de avval úgy el vagyok​:wink::sweat_smile:ja meg a berserker mini is fekete lett sajna azt még azóta sem tekertem meg nem tudom mire rakni már​:blush:

10 kedvelés

Tudom, tőlem vetted. :rofl: Azóta is bánom…

Figy, lehet lesz eladó SS neekom, csakszólok. :laughing:

2 kedvelés

akkor a feketét el kell passzoljam addig​:sweat_smile::joy:

2 kedvelés

ja de abba nincs meg alul az a cucc mi​:sweat_smile:

3 kedvelés

Egyébként még mindig marha szép ez a purity ss-ben…

1 kedvelés

Hát ha lesz bele cucc, akkor lesz eladó, ha nem, akkor meg nem.

2 kedvelés

szeretem is amúgy jó nagyon​:wink::blush:szép is jó is

5 kedvelés

Akkor mi van hátra ? :stuck_out_tongue_winking_eye:Új gép kell :crazy_face:

5 kedvelés

kellene uj mod igen néztem az olaszoknál de majd meg veszem jövőhónapban szerintem​:wink::sweat_smile:

2 kedvelés

Kémények… A Dvarw -on a Galaxiesé, a By-kán a Sirené, a Galaxiesen az Innokin Zenith driptipje megtoldva, egy ilyen Vivo CE4 szopókájával. (Látjátok, még mindig van belőle olyan, ami szűz) A Dvarwba bepróbáltam a pipaszáramat már megint, de még mindig dől belőle a kátrány, hiába mostam el forró vízzel mindenféle mosószerrel. Azt hiszem, majd el kell mosogatnom, ha megunom a pipakátrány ízt.

7 kedvelés

14 kedvelés

Szép ÓTÓÓ jó ÓTÓÓ :heart_eyes:

7 kedvelés

10 kedvelés

Neked bejön a Millennium @Andras_Barton ?

3 kedvelés

Igen van nekem is az eredetinél is ugyan ezek a hibák vannak el is adtam viszont egy klónom van de a nyűgök miatt csak lakásba használom vezetés közbe nehéz megtölteni…

6 kedvelés

Akkor ez ss316l lesz?

1 kedvelés

Úgy nem próbáltam :thinking: majd tesztelem…

3 kedvelés

A z 510 nél nem szokott könnyes lenni neked ? nálam az a baj

3 kedvelés

Nincs baj az építésemmel de időnként nem elf@ssa magát hanem kondenz ?

2 kedvelés