Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Igaz @Szabolcs_Barna ?:rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

igaz minden is​:blush::wink:ne tegyetek semmit se ki már​:sweat_smile:modot akarok venni jövőhónapban majd kell a taifun alá addig lehet meg sem tekerem,nem mindegy nekem milyen modon is van rajta​:joy:

4 kedvelés

Mutassak? :stuck_out_tongue_winking_eye:Van olyan amire jó lenne​:rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

én azt tudom nagyon jól​:joy::sweat_smile:el tudom képzelni​:blush::grinning:

2 kedvelés

Kijöttünk a napra a Báááájjjjjkkkááá-mal, begyűjtjük együtt a D-vitamint! :rofl: :joy:

10 kedvelés

Eddig vártam a vitára úgy látom ellenvetés nincs :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Versenyzünk ? :grin:

3 kedvelés

Nem tudok veled vitatkozni mert egyetértünk… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Dehogy is!Csak szoktatok “piszkálni”,hogy sok van már nekem​:wink:

1 kedvelés

2 napja megtekertem 2-es magra ss huzallal,1.2 es afc-vel,azt láss csodát a végén még összebarátkozunk​:thinking:,ma ha lessz szabad pillanat kap 1es afc-t és kanthal huzalt,meglátom mit lép rá a kicsike​:slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Ha valaha olyat posztolok, amin nincs koponya, akkor ellopták a profilomat! Az nem én vagyok. :joy:

7 kedvelés

Ezt jó tudni… :+1::+1::grin::dash::skull::skull:

2 kedvelés

Sógor egyik mai szerzeménye​:heart_eyes:
(Csak azt a rusnya drip tipet cserélné már le)

8 kedvelés

Eddig azt hittem csak szerintem rusnya :sweat_smile:

3 kedvelés

11 kedvelés

Addi-addig sikerül karikát is fújni​:dash::dash::dash::skull::skull::skull:

Valamivel el kell tökölnöm hétfő hajnalig… Így hát gőz karikákat fújok a fülkében… A górém csúnyán kib@…ott velem. 500 km-re kell kivennem a 45 órás pihenőmet, ami eddig (2 év alatt) meg sosem fordult elő… Viszont, van számotokra egy tuti jó hírem… ITT VAGYTOK TI NEKEM!!! :heart_eyes::smiling_face::smiling_face::smiling_face:… ÉS EZT SZÍVBŐL KÖSZÖNÖM NEKTEK! :kissing_heart::heart_eyes::dash::dash::dash:

15 kedvelés

Egy zsugor vizet egy kamionnal vinni… :rofl:

8 kedvelés

Nyugi… Van sör is… :joy::sweat_smile::sweat_smile:

Amióta vépelek, rengeteg sok vizet iszom.

11 kedvelés

kell is a sok víz mert kicsit szárít a gőz ugye többet iszik az ember ha gőzől.:blush::wink:

6 kedvelés

Nekem 2 palack bubis víz a napi adag, minimum…
Emellett még van a kávé is. Abból is 2-300 ml/nap… Egyszóval nem szűkölködöm a folyadék bevitellel… :joy::joy::joy:

6 kedvelés