Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Nagyon pöpec kis mod in imádom bár én igy hoztam inkább össze


Olyan hogy a céges iphone 10 ennyit tud képben …

12 kedvelés

Adj el valami jó kis kedvező árú modot és vegyél magadnak másikat :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Persze, persze, még mit nem. :grin:

2 kedvelés

Szégyelld magad,éjszaka az ájfon hármassal is szebb mozgóképet lehetett csinálni :rofl:

2 kedvelés

Most néztem az egyik modom 1.5év alatt ennyi puff van benne…nem rossz hibamentesen :heart_eyes:

12 kedvelés

Az napi majd 800 slukk csak azon az eggyen??:rofl:

1 kedvelés

:slightly_smiling_face:
Nem számolom…

1 kedvelés

Kicsi, kecses, jó ízű és illik a sorba… <3 VOOPOO-ék bővültek egy csöppséggel :smiley:

15 kedvelés

Sziasztok!
Ma megerkezett baratnomnek a drag x plus, meg egy steamcrave aromamizer classic mtl rta tank.
A kepet nemsokara potolom, de addig is itt egy kep, ilyen huzalt vettem hozza, mit ajanlotok, mekkora magra es mennyi menetre tekerjem. Kozepes levegozes lesz elsore.

3 kedvelés

Azt az rta-t nézegettem ,kérünk róla képeket :sunglasses:

Nemsokara elkapom a szallitot es atveszem a csomagot :slight_smile: utanna delutan ha hazaerek csi alok es kuldom.

3 kedvelés

Nézegettem én is. Egy videót néztem róla, ott 2.5ös magon volt 5 menet abból a huzalból amit mutattál.

2 kedvelés

Kosziba tippet, akkor az elso proba azzal lesz :slight_smile: aztan majd probalgatjuk a magmeretet menetszamokat, meg az 5 fele levegomeretet :slight_smile: nemsokara kuldom a kepeket.

1 kedvelés

Tök jó,hogy ennél van a tek.segédnek alátámasztása​:+1:
Viszont,hogy lehet lefelé bekötni?:thinking:
Annyira kezdő vagyok így lassan 1 év után is,hogy még mindig tudnak nekem újdonságot mutatni​:wink:
Az már biztos,hogy fogok róla videót nézni,mert kíváncsi lettem​:slightly_smiling_face:

" * a deck-en állítva kell a tekerést betenni és oldalról meghúzni a csavarokat (ez azért nem túl emberbarát)

  • a liquid a deck oldalán lévő 1-1 nyílásból fog tudni befolyni mint a Kayfun Lite esetében
  • az viszont nagyon ígéretes, hogy a tekerősegédnek van 1-1 alátámasztása, így a tekerést mindenki jó helyre fogja tudni rakni"(Vaperz)
3 kedvelés

Pont nem ez a mondat volt az,ami miatt kimásoltam​:joy:De egyben csak így tudtam,hogy az a mondtat is benne van,hogy honnan kapja​:wink:
Ez amúgy képek alapjáni cikk volt.:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
Hivatalos bemutató itt még nem volt.

1 kedvelés

Megjott, kicsomagoltam, megepitettem es tokeletes, baratnom azt mondja jobbak az izek mint a vinci x porlasztosnak.
Es ime a kepek:





Es a komplett rendeles:


En meg megepitettem a sajatomat a titanium vattaval meshben, hat elso szippantas… Huhhhh ilyen jo izeket meg soha nem ereztem. Ez most vagy a vattanak, vagy az ss meshlapnak vagy az 1200 forintos eliquid francia erdei pirosbogyos liquidnek koszonheto, nem tudom, de nagyon joo.
Amugy ezek az 1200 forintos liquidek meg nem okoztak csalodast, olcsok es finomak.

Mar csak arra kene rajonnom, hogy a tekeroseged melett levo kis femkefet mire kell felcsavarozni, vagy az csak ennyi?

Meg egy labmeretezot kell beszereznem es megvan mindenem :slight_smile:

14 kedvelés

A kefe a segéd vastag részébe tekerhető be.Ugyanilyen van nekem is(coil master).Egyszer kipróbáltam ,de levettem róla .Azoknak hasznos lehet,akik többször használnak egy tekercset.

Nem lehet beletekerni, mert a kefeben belso menet van es beleesik a seged vastag vegebe. Majd nezek csavart es azt beletekerem :slight_smile:

Nekem nincs ilyenem, de ha tippelnem kéne akkor a segédről talán le lehet tekerni a recézett vastag részt és annak a helyére megy a kefe… talán…

Pontosan így :slightly_smiling_face:Az a vastagitott rész gondolom csak azért van rajta ,hogy fogást biztosítson vagy nem tudom.Én kezdetektől levettem róla mert zavart.

2 kedvelés