Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Már szemeztem vele……de még nem próbáltam.
Mindenképp megkóstolom…
Köszönöm a tippet :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Olyan régóta árválkodott már ez a kis csőmod,hogy muszáj volt megházasítani​:blush:

9 kedvelés


Mindig van nálam egy tartalék porlasztós kazánom is, ma elő vettem kicsit, egy pár ízzitásra… :grin:

10 kedvelés

És milyen az rta-k után? :grin:

:nauseated_face: :nauseated_face:Finom… :joy: :joy:

Az komám appercen debrői :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Ha hirtelen nincs más az is jobb mint menet közben tekerni :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Olyan nincs minimum 5db rta egy közepes kocsikázáshoz BP-Berlin egy seggel oda vissza… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ahhoz képest, h 3 hónapos pori van benne, eléggé tűrhető az íze… :joy::joy::joy:
Viszont ebben rendesen odavág a th, mivel 9mg-os leves van benne…

0,7 ohm mesh???

1 kedvelés

Tök érdekes téma amúgy.
Nekem van egy joyetech ego aio, egy oxva xlim és az RTAk… Ha szaladgálok és nem akarom magammal vinni a Thelemat (mert amúgy elég féltéglás), akkor ezeket a porlasztós cuccokat viszem magammal.
Fura mód az ego aio brutál leszerepelt ízben. :frowning: De pl az oxva kifejezetten jó aromákat hoz.
Nem tudom aki még hasonló cipőben jár, az még előszedi alkalomadtán a joyetechet?! Vagy az már csak a ködös múlt homályába vész? :wink:

4 kedvelés

Bizony h annyi… Ebben a kategóriában ez a legjobb… És ez bizonyított tény… :grin:

Ego ból csak a clr van :grin:porlasztósom szinte már nincs is ,csak rta.
Majdnem annyi idő megtekernem mint porit cserélni régen :rofl:

2 kedvelés

Mondjuk oxvánál az egész tankkal együtt megy a csere :wink: de meglepően jók az aromák.
Ezt tuti használatban is hagyom. De az ego aio. Még nem tudom. Kezdeti ereklye lesz. :wink: Vagy nem tudom …
Bár dohányos / desszertes vonalat azzal nagyon nem vittem. Lehet kipróbálom hátha jobb arra. :smiley:

2 kedvelés

Az egy régi úgymond kezdő készülék ,sok rosszat hallottam róla,de akkor nem voltak ilyen jó készülékek mint manapság :blush:

Klassz :slight_smile: Jó párosítás volt?

Nekem ez a saltrta bármin jó :slight_smile:

10 kedvelés

Meglepően jó ez a kis RTA,pedig klón.A 18 mm-es átmérő miatt vettem,de nem bántam meg.Ízre tök jó,be lehet szűkíteni rendesen,ami nekem fontos.
Az,hogy mennyire jó minőségű anyagokból van az majd később fog kiderülni.Egyenlőre szuper.

3 kedvelés

Vagy a fene tudja,hogy klón-e.Aliexpresszes,de a klónoknál nem nagyon bajlódnak azzal,hogy a csomagolást is lemásolják.

7 kedvelés

Én még alulterveztem akkor… :roll_eyes:Csak 4 volt. :grin:

Szakadjon le a kezem, ha porlasztóra költök egy forintot is.

Egy rta:astonished:


350 Euró…

5 kedvelés