Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Őróla egyenlőre még semmit nem gondolok (remélem, azért jó :roll_eyes:), ugyanis ezt tegnap a testvéremtől kaptam. Úgyhogy ma ezem van :grin: (mivel 2024-ig nem rendelek ugyebár :grin:)
Viselhető vasárnapot :+1:

16 kedvelés

Üdv a játszóról(Nyáregyháza)

12 kedvelés

Szerintem ők nem a toll árusok :smiley: Dinnye vagy burgonya

Mad Max GIF

Eddig érdemesnek találtatott, úgyhogy ma elviszem dolgozni. Ne mondja, hogy nem látta a munkahelyi dohányzót SE :grin:
(Meg annyi időm sincs meg helyem napok óta, hogy szétszedjem az Exprokat :roll_eyes:)
A balmenetes kupak egy csoda! :rofl:
Remélem, felül, az ott található gumigyűrűcskénél nem fog folyatni…
Könnyű napot!

Amúgy 23 százalék Habanos, 68 szazalék Kentucky, 9 százalék ózondús vape-barát levegő a töltet. De ez változhat :rofl:

Dohányzói kedvenc kérdésem:
-Bocs, van tüzed?
-Aha, coilos…

15 kedvelés

Harcba kellett hívnom, mert a morph2 akksi kezelése kritikán aluli volt. Azt gariztattam, pénteken érkezik elvileg a GeekVape Aegis Legend 2 200W. Remélem ez már kiegyensúlyozottan kezeli a 2 akksit…

Nekem van egy, teljesen korrekt.

1 kedvelés


Terülj-terülj asztalkám… :grin:

10 kedvelés

Első szemillantásra azt hittem, hogy valami circumcisio operációs asztal :grin:

Durva ez a tekerősdi látványa néha :grin:

4 kedvelés

Itt a kamionban nem nagyon van jobb lehetőség tekerni… De igy is jó… És ezt a napi 700 km után… :innocent::blush::grin: Miközben készül a holnapi kaja is…


Egy kis töltött káposzta… :grin:

3 kedvelés

Azé én most erőlködtem, hogy kajának lássam :rofl:
Mondjuk a fakanál az megvolt, de itt elakadtam. Még jó, hogy odaírtad a megfejtést :sweat_smile:

:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Hirtelen azt hittem hogy a fekete rész a mod és ami rajta van az a tank. Pislogtam párat mire meg lett :smiley:

1 kedvelés

A Hammer of God szobra :joy:

1 kedvelés

Úgy tisztességes, ha erre is azt mondom: közepesen ronda :sweat_smile:
Valójában @Peva71 eszköze kicsit szebb :wink:

1 kedvelés

Ennyire fussa… :slightly_smiling_face: én kérek ellnézést

3 kedvelés

Pár hónap kitartás, és nekem is lesz. :wink:

1 kedvelés

Ja nem, nem úgy értettem, csak ha mással bunkóskodom akkor ennyi neked is jár :rofl:

2 kedvelés

Ne dumálj, mutasd neked mid van. :thinking: :grin: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 kedvelés

Hátaööö… majd sörözéskor félrevonulunk és akkor megmutatom a legszebb készülékemet :sweat_smile:

2 kedvelés

Megértem,hogy @Peva71 jobban tetszik az Övé nekem is tetszene… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés