Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Dvarw-E :grin:a régi porlasztósuk

2 kedvelés

Ilyet még nem is låttam :+1:

2 kedvelés

Ez mindenre is igaz!:joy::joy:

Ritka mint a fehĂ©r holló
nehezen adja el akinek van manapsĂĄg,Ă©s a pori is szinte nincs​:roll_eyes:

4 kedvelés

BevĂĄllalom Ă­gy is hogy nem iszok :rofl::rofl:

4 kedvelés



Nyári szettecske​:smiling_face:

13 kedvelés

Ez aztån a meglepetés :heart_eyes: Nagyon szépen köszönöm a tankokat @Peva71 :heart:

9 kedvelés

A jĂł munkĂĄhoz idƑ kell, a szarhoz mĂ©gtöbb? :smile:

15 kedvelés

Hasznåld egészséggel! :slightly_smiling_face:

9 kedvelés


Most Ă©pĂŒlt
:slightly_smiling_face:

10 kedvelés

KĂĄnikulanemvĂĄrĂłs reggeli csendĂ©let (csak a kompresszor zĂșg 125 dB-lel :roll_eyes:).

KönnyƱ napot, V/-ek! :+1::grin:


(A tankban Kentucky-Parliament keverĂ©k, 63-37 szĂĄzalĂ©k arĂĄnyban, Ă­gy sikerĂŒlt a felöntĂ©s)

13 kedvelés

Azt elfelejtettem Ă­rni ,sok Ă©rdekes tartalmat talĂĄlsz a vattĂĄzĂĄsĂĄrĂłl tekerĂ©sĂ©rƑl itt az oldalon ha nem menne elsƑre,vagy mi itt vagyunk kĂ©rdezz nyugodtan :stuck_out_tongue_winking_eye::grin::grin::crazy_face::crazy_face::crazy_face::hugs::hugs:

1 kedvelés

Mer mĂĄn ide is beengednek mindenkit is :joy::grin::wink:

2 kedvelés

12 bejegyzĂ©s egyesĂŒlt egy lĂ©tezƑ tĂ©mĂĄba: By-ka Ă©s egyĂ©b tankok - kibeszĂ©lƑ

ElsƑ rendelĂ©sem cigbestrƑl, 8k szĂĄllĂ­tĂĄssal egyĂŒtt, 8 nap alatt megjött, futĂĄr hozza, semmi extra költsĂ©g.

A 3. colossĂĄlom, volt mĂĄr fehĂ©r, szĂŒrke, lassan csak a vĂ©gĂ©re Ă©rek a szĂ­neknek. :grin:

15 kedvelés

Jó kis mod az, egyszer nekem is volt vagy két hétig, elkunyiztåk, de szerettem! :wink: Hasznåld egészséggel!

1 kedvelés

Azt hittem, tankkal egyĂŒtt annyi :roll_eyes:

:joy:

2 kedvelés

Még meg sem köszöntem, hogy itt lehetek, jó paraszt módon. Nagyon kellemes tårsasåg vagytok, nem gondoltam volna, hogy ilyenekbe botlok a neten. Köszönöm. :grin:

Egyébként az aegis aroma kombó az enyém. Fél éve tértem vissza a vapeléshez, egy pår éves kihagyås utån. Sokkal komolyabban, odafigyelve arra, hogy ne legyenek olyan hibåim, amivel megint visszaszoknék az analógra, vagy arra a parådésan sz@r glo ra. Azóta mår kicsit måsképp vapelek, nem technikailag, hanem hozzåållåsåban. Most mås. :grin:

A kĂ©pen lĂĄthatĂł, az az kopogĂłs mƱanyag, ahol ĂĄllnak is a cigik, amivel sikerĂŒlt mĂĄr összebaxarintani a tankomat. Nem gondoltam volna, na. :sweat_smile: FĂș de haragszom magamra emiatt. Övtasi lesz a vĂ©ge hĂĄton, ott mĂĄr csak nem lesz baja?

11 kedvelés

Cthulhu-k,ha összejönnek​:grin:


II

16 kedvelés

Karban tartás


18 kedvelés