Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Nem occóó, háromezeröcá! :rofl: :joy:

Milyen kerítés?!? :thinking: :smile:

Jani, nem a lényegre figyelsz, látom elkalandoztál. :rofl:

Elnézést, ma lehet nem fog fájni az a fej!!! :face_with_hand_over_mouth: :smiley:

Így van, a lényeg, ott a jó Vatta! (Fakk).

3 kedvelés

Szkungingtájm​:grin:

9 kedvelés

Nem lehet elmenni mellette:

• Minimál designe és maximum produktum!:heart_eyes:

Ez a set egyszerűen elegáns és praktikus, valamint maximálisan kielégítő a “legnyakasabb dohánylevek” faggatásához is.:+1:

Bocs, de nem bírtam szó nélkül. Jó ízeket és így nem is lesz nehéz!:kissing::dash::dash::dash::ok_hand:

7 kedvelés

Egyet kell értenem önnel Uram! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nincs kétségem:

(A tanu című filmből)

Lehet élni (vépelni) squonkolás nélkül is, de minek?
:wink::grin::heart_eyes:

8 kedvelés

Na olyanom még nem volt, de annyira mondjátok… :rofl:

2 kedvelés

Egyszer mindennek eljön az ideje​:grin:Én a kokszolós kivonatok miatt vágtam bele,de egyáltalán nem bántam meg!

4 kedvelés

Nekem is van egy rdam, de ahhoz is lusta vagyok sajnos, nincs valami vatta és huzalmentes opció? :thinking: :rofl:

1 kedvelés

Akkor a tiéd pont az​:rofl:

1 kedvelés

De hiába szívom nem jön semmi. :rofl:

1 kedvelés

Olyan mintha lenne egy 5-6-7-stb. milis tankod,csak nem kell szétszerelni, az egész hóbelevancot,ha tekerést akar cserélni.

1 kedvelés

Klassz…:+1:nekem nem sikerült a Pelsobol azóta se egy Expromizer-t legalább megközelítő ízt és th-t kihozni.
Lehet, hogy van egy atisquonk génem, és aktív :roll_eyes:

Wireless squonk? :thinking::sweat_smile: Takarékos.

Mondjuk,ahogy láttam,az nem az a kimondott MTL RDA.

1 kedvelés

Én sem illetném ezzel a jelzővel. Azz lehet a fő gond itt…büdös nagy üreg, de ezt aztán szűkíthetem levegőileg, orrvérzésig :grin:

Kis változás… Sztem egy jo nehaly napig nem kell akksit cserélném a grus-ban… A 21700-as bírni fogja egy ideig…

8 kedvelés