Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Csak a Luna miatt jutott eszembe,azthiszem mĂĄsnĂĄl is lĂĄttam,hogy szĂ­vesen hasznĂĄlja a Bf-1 et squonkolva,squonk pin van hozzĂĄ szval a tĂ©ma nyitott vele,ha nem Ă©rdekes az sem problĂ©ma szĂ­vesen hasznĂĄlgatom Ă­gy csepegtetve is​:slightly_smiling_face:

BerepĂŒlve a Pelso, de mĂ©g nagyon nyomi lett az elsƑ tekerĂ©s :slightly_smiling_face: de megy. KĂłstolgatĂĄs folyamatban.
MerĂ©szen ĂŒvegszĂĄlas tekerĂ©st tettem bele. Van egy pici mellĂ©kĂ­ze
illetve lehet hogy nem is olyan jĂł puffer, vagy nem tettem eleget. És Ă­gy nyilvĂĄn tĂșl lent van a tekerĂ©s. De a következƑ jobb lesz​:+1:

Update: bakker, 1.8 ohm lett :roll_eyes:persze hogy nem ĂŒt :grin:

Ha megtetszik a squonk, szereznem kell egy vw squonk modot, azĂ©rt az jobban bejönne :slightly_smiling_face: Pico Squeeze 2 tetszene, de fehĂ©r hollĂł egy jĂł ĂĄllapotĂș.

2 kedvelés

Van egy fekete 4.5s FEV-em, de nem hasznĂĄlom azt se. :slightly_smiling_face:Nekem nem jött be, Ă©s ormĂłtlan. Most elƑször a Pelso v3-mal futok pĂĄr kört, tetszik-e a squonk nekem egyĂĄltalĂĄn


1 kedvelés

E-liquidbolt.cc

1 kedvelés

Ott aranyĂĄron adjĂĄk, de mĂșltkor kĂ©rdeztem, Ă©s nincs kĂ©szleten

De ne rohanjunk, druszĂĄm, elƑre
 1 hĂ©t squonk teszt, ha megtetszik, veszek valami variwattost majd. Meg egy PelsonĂĄl is alacsonyabb squonk rda-t.

2 kedvelés

Az nem pénz érte :stuck_out_tongue_winking_eye:és alig kapni mår :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Lehet, hogy rda-val mår nem olyan vészes. Viszont póttartålyt meg nem årulnak hozzå, azt hiszem, gyårilag 1 jår. Ez nålam minuszpont, hogy nincs kopó alkatrész hozzå.

1 kedvelés

JĂł hozzĂĄ bĂĄrmilyen tartĂĄly,max nem 8 ml :grin:ilyenen ne aggĂłdj,nem kopik az olyan hamar a szilikon

2 kedvelés

Engedd meg, hogy aztaqva!?! TetszetƑs sorozat! :slightly_smiling_face:

GIF by Broad City

5 kedvelés

“Cloud City”

( Bocs a fĂłkuszĂ©rt, de Ășgy lĂĄtszik elkaptam @Zolika -tĂłl Ă©s mĂĄr mindenhol driptip-eket lĂĄtok :grin:.)

7 kedvelés

AzĂ© ezt megszĂ­ni kell tĂŒdƑkapacitĂĄs :rofl:

4 kedvelés

IgazĂĄn megszĂ­ni akkor lehet, ha rossz benne a lift Ă©s akkor valĂłban szĂŒksĂ©g lehet a tĂŒdƑkapacitĂĄsra.

  • De mondom Ă©n, hogy driptip. Ti legalĂĄbb megĂ©rtetek, a kollĂ©gĂĄim ilyenkor csak tĂŒrelmesen Ă©s furcsĂĄn mosolyognak
:crazy_face: (DilettĂĄnsok, ez van.):grin:
7 kedvelés

Star Wars-ban a felhƑváros a Bespinen, :slight_smile:

2 kedvelés

Köszi Jani!

1 kedvelés

Azért oda mår nem hiszem hogy felslattyognék :rofl::rofl:

3 kedvelés

HÉV megálló blues​:grin:

12 kedvelés

FĂ©lvezetƑgyĂĄri Capriccio :roll_eyes::grin:

13 kedvelés

Nem forró nagyon a gƑz ilyen ellenállással wattal?

2 kedvelés

Nem, egész OK. :+1:
Clapton van most benne, kicsit nagyobbra sikerĂŒlt.
De jĂłl adja teljesen :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

JĂł reggelt!

12 kedvelés