Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

szép így együtt :+1:

3 kedvelés

Dehogyis! Aranyos vagy, köszönöm, de nem!
Majd lesz előbb utóbb nekem is :blush:
Ahogy az utolsó pillanatban sikerült eltörnöm brunhilde üvegét ajándékozás előtt,… Nem jól viselném, ha valamit elcsesznék rajta, mikor tudom milyen nehéz még hozzájutni​:blush:

7 kedvelés

az előfordul…ha meg gondolod megtalálsz… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

érdekes rda,hogy felső levegőzésű…

3 kedvelés

igen megnéztem róla egy videót érdekes cucc

3 kedvelés


A reggeli kávé, délben is jó.
Ráadásul ez az SS316L 29ga-s huzal 2.5 magon, 10 meneten csodákra képes. Van még egy kevéske érett banán levesem a solub-tól. Aztán majd vasárnaptól a melóban jöhet az ry4, az espresso, meg a Kentucky Bourbon… :grin::blush:

17 kedvelés

Mai szett​:blush:

16 kedvelés

Tudod hogy mitől döglik a légy. :+1:
Egészségedre robi.

5 kedvelés

Ez mi? MD? Nekem annak látszik innen… :grin:

2 kedvelés

Igen.Az-az.

3 kedvelés

Ugy hallom, elég jó kis kazán, jó ízekkel…

3 kedvelés

1 bejegyzést új témára osztott fel: Megbízható eladó

Igen az.Eleinte volt egy kis gondom a vattázással,de már jól mszuperál.

3 kedvelés

Nos…mondtam, hogy kell egy ilyen :grin:ami pont szintben van az 5 ml Törpével. És egy világi aranyos kis mod :hugs: stealth-ebb ennél már nem lehet egy SBS.
És, szerencsém volt. Nem tudtam ellenállni, megszereztem (nem is nagyon drágán) :+1:
(Nem us árulta a gazdája :roll_eyes::rofl:)
Számomra ez egy különleges darab…
SXK Stealth SBS (Sunbox clone).


Mint ilyen, ez a világ legkisebb 18650 SBS modja.

12 kedvelés

Gratulálok!Hogy sikerült levadászni?

1 kedvelés

Ezt, véletlenül megláttam, egy amúgy elég Orkos összetételű vape fész-csoportban. Egy ki mivel vapel ma képsorozatban. Rákérdeztem, hogy honnan van, stb, mert titkos vágyam egy ilyen. Értelmes tag volt pont, elmondta a történetet, majd bemondta, hogy sok mondja van, nem használja mert nem pártolja az SBS-eket annyira. Tehát esetleg eladó. Kérdeztem, hogy vi fíl kosztet, erre bemondott egy igen kellemes összeget, ahhoz képest pláne, hogy ez marha ritka kis mod, eleve 4-5 éve ment…
Aztán hozta is a posta :+1::slightly_smiling_face:
(Nem mellesleg kaptam bele ajándékba egy új LG csoki akkut, engem is meglepett a gesztus).

10 kedvelés

Ezt meg már magam elől is eldugom…ő is beesett. :roll_eyes:EGY O-gyűrű mellé bedobtam ezt is, mert a driptip uncsi :joy:

(Ja, nem :grin:).

Dovpo ODIN Mini DNA75C…(modvásárlás FINISH 5 évig).

Tényleg nem vok normál is.
(De nem dicsekvésből teszek ki soha semmit ide a Vépbúkra, csak megosztom az örömöm … És a vásárlásfüggésem).

15 kedvelés

Biztos jól döntöttél ? :thinking:

1 kedvelés

Gondolod…??? Jövő héten rövidre zarod a modot, és kezdődik elölről az egesz rendeléses ügy… :grin::grin::grin:

2 kedvelés

Remélem…szerettem volna egy színes, komolyabb DNA-t 21700 akkuval, maszív testtel.
Így már van okom telepíteni az Escribe-t.

2 kedvelés