Mai csajos mod

Mai melós :yum: :drooling_face:

18 kedvelés

Kis cuki csajos szett :grin: Az tank nagyobb, mint a legtöbb modom. :sweat_smile:

1 kedvelés

Számomra ez már nem annyira csajos, mint a kis rózsaszín kitem :smiley:

1 kedvelés

Pörög a Mechman? Meg vagy vele elégedve? Remélem! :wink:

2 kedvelés

Hát én is így ránézésre egy 120kg-os dokkmunkás kezébe képzelném el látatlanba.

2 kedvelés

Semmi gond a csajossággal, pont tökéletes a mancsodban! :grinning: :innocent:

4 kedvelés

Igen meg vagyok vele elégedve, szeretem, könnyű, kézre áll és vagány :star_struck::heart_eyes:

6 kedvelés

A szokás hatalma… Melós cucc.

16 kedvelés

Annyira gyönyörűek az Aegis modok :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

9 kedvelés

Ezen állítással nem tudok vitatkozni :grinning: Ráadásul jók is. :heart_eyes: Mármint ezek a “régiek”, a 2 széria már nem a szívem csücske… De hát én köztudottan hülye vaok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :see_no_evil:

5 kedvelés

Szerintem is dögös amikor egy nő valami férfias cuccot használ, tényleg menő. :+1:

6 kedvelés

Akkor a kedvedért:

13 kedvelés

De mé nem lehet ezt most nagyítani?

1 kedvelés

Ez nekem is feltűnt, csak az oldalt tudom :thinking::thinking:

1 kedvelés

A Solot és a Legend 2őt volt alkalmam kipróbálni

2 kedvelés

Ha nem megy a nagyítás, jobb gomb, kép megnyitása új lapon… Kész. :wink:

2 kedvelés

Azért nagyban mégiscsak részletgazdagabb :slight_smile:

2 kedvelés

Nem elég nagy így is? Mindig csak a nagyobb, a nagyobb… :grin:

3 kedvelés

A Legend2 kis mancsokban tökély, a Kedves is rajongott érte. Nekem viszont nagyon hiányzik belőle a legyalult súly és a plusz centik. Túl kerek, túl könnyű… Ok, hogy tovább él a Legenda, na de így mán minek? Rambo Light lett belőle. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil:
És persze minden Legend 2 fantól elnézést kérek! :heart_eyes: :innocent: :grinning:

9 kedvelés

Igen én is attól félek, hogy egyszer úgy végeznek ki, hogy a nyakamba kötik a Legendemet és úgy löknek a vízbe :slight_smile: :grinning:

8 kedvelés