Kinek mi a melos szettje? Elő velük 🙂

Másik melós szett :grin: ízek rendben, th pont ok.:+1:

6 kedvelés

Inkább pálinka a kedvenc de természetesen bor is van​:wink::wink::wink::wink:

2 kedvelés


Mert Dvarw is dl fl csak egyénileg gyártót palástal és driptippel

7 kedvelés

De az üveg sem kutya​:wink::wink::wink::wink:

1 kedvelés

Most komolyan… Tényleg… Látni szeretnéd…

Hát jól van… Íme… Itt van…
Ha nem a koponyás poharamból iszom a saját boromat, akkor nem is esik jól…

6 kedvelés

Nah ott jó házi málna :grin:azaz jó kis vöröborocska :+1::100::fist_right::fist_left:

1 kedvelés

Ez saját készítmény. 98% tiszta Othello vörösbor…

3 kedvelés

Saját készítésű 48% kajszibarack :grin::wink:

1 kedvelés

Ő szokott velem jönni.

13 kedvelés

Hja :grin: egyik melós szettem :roll_eyes:

Ilyen dagadt nem vagyok, ez nagyonb 2 számmal, mint kellene :grin:

11 kedvelés

Sirius egy nagyon jol eltalált mód és már ritkaságban lévő,pár éve volt nekem is :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

4 éves lassan, csak azért Ő jön velem, mert rosszalkodik a kijelző. És már egyszer volt vele érintkezesi problémám (nem érzékelte az akkukat) így viszonylag Ő az, amit annyira nem siratnék, ha esetleg lezúgna a lépcsőn vagy valami, mert szerintem lassan beadja az unalmast Így is-úgyis. :confused: De azért még mindig imádom. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Már ha meg is adja magát akkor is elmondható hogy kiszolgált a mostani módokról nem mondható el hogy strapabíró lenne lehet hogy én vagyok ómodi ,de régebbi szériákat jobban komálom nálam már megfordult rengeteg mód és ezt tapasztalom :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szintúgy. :slightly_smiling_face: Most a Vsticking tűnik ennyire strapásnak. De előtte max a Tesla volt ilyen. Sokról nem lehet elmondani, ez igaz. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ajaj!!!
Most vagy virológus vagy vagy egy ufó :grin:

4 kedvelés

Igazság szerint egy titkos labor, ahol th-t implementálnak, és jó ízű, dohányt imitáló aromákat kutatnak :joy:de nem találják… :sob:

8 kedvelés

Megint valamilyen újabb vírus mutáns ütötte fel a fejét…? :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

A mai melós.Ha már felmerült az MD​:grin:

13 kedvelés

Sziasztok,nekem a melós szett 2 kis e cigi van nállam mindig igaz poris de ezeket nem sajnálom a melóba,a többi maradék templomba járós vagy ha épp megyek valamerre kocsival magamhoz veszek egy rta is​:wink::blush::sweat_smile:

14 kedvelés

Mp3 :rofl: :rofl:vagy miért lóg a bele? :rofl:

4 kedvelés