Kinek mi a melos szettje? Elő velük 🙂

Kezdeném én mivel én váltakozva gőzőlök dohány ,és gyümis levest így mindigg kettő szett van nálam melodiában​:wink::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

15 kedvelés

Nekem ez az állandó iz amikor meloban vagyok.
Az igazi jóságok otthon pihennek.
:wink:

9 kedvelés


És egy szikrányit se látszik rajtuk a használat :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

9 kedvelés


Imádom a Discovery RY4-et

12 kedvelés

Meló? Az meg mi? :thinking: :joy:

9 kedvelés

Hát olyan tevékenység 8-12 órában hogy ne legyünk otthon :rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Ja, hogy nem vagy otthon? Akkor azért nem ismerem. :smile:

5 kedvelés

Jah néha toronyban van bajom hogy képesvagyok nem otthon töltenni azt 8-12 órát :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Sajnos nekünk legendáknak így kell élnünk hogy dolgozunk :crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

5 kedvelés


Olaj is van rajta meg a kezemen is​:slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Pfff na még a melós is az neki …:rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Nekem ugyan az a melós és az ünneplős.

De az is lehet az oka, hogy néha templomomban is van berendezésünk, tehát a “templomba járós” is ua.

10 kedvelés

Szerszámnak már nem is jut hely :stuck_out_tongue_winking_eye:

8 kedvelés

Nekem a hilda lesz az ünneplős… 2-3 slukk es tűz forró. Igy csak nagy ritkán lesz használva, és akkor is csak pár szippantásra… :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Most van "vapeszünetem ", soká lesz még 22:00.
Részvétem a sorstársaknak​:+1::slightly_smiling_face:

(Tartalék kicsi a szekrényben)

12 kedvelés

3-ik napja kínozom. Ha nem értenék hozzá akkor az ares2 is kellene forrósodjon… De annak kutya baja…

3 kedvelés

Váltani kell kolléga! :slightly_smiling_face:Tudok ajánlani mást helyettük :rofl:

7 kedvelés

Itt vagyok… Hallgatlak… Jöhet bármi…
Vagyis olvaslak… :rofl:

5 kedvelés

RTA-VapeSystems V9.Rdta-VapeSytems Caiman :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Áhhh ne hallgass rá :rofl::rofl::rofl:csupa olyan kazán amit kipróbált és már én is azt mondom :ok_hand:

6 kedvelés