[KEZDŐ] 7. rész: Mod és Tank típusok

Na akkor a hiba oka meg van ami másik hibát vet fel . Miért nem lehet beljebb hajtani ?

Ez jó kérdés, de kopra meg van húzva a csavar. Szét kellene szedni a tankot, hogy lássak belőle valamit. Lehetséges, hogy ki kell cserélni a pin csavart.

Szia. Ez nem hiba, nekem is ilyen volt. Viszont mindegyik modomra ráment és 1.5 évig napi használatban volt.

2 kedvelés

Szia Kinga! Akkor muszáj leszek egy másik modot venni a brünhildenek, ezt meg használom más tankkal.

Nekem ez fura, ennyivel nem térhetne el :thinking:

Érdekes eset, mert a modod csatlakozója rugós, tehát fogadnia kéne gond nélkül a Brüncit is, hiába hosszabb. :thinking:

2 kedvelés

A csavar alatt a szigetelő nem forditva van bent?

Milyen csiszolót ajánlasz ? :grin:

Ez vagy konstrukciós hiba vagy összeszerelési…egyenlőre nem vágnék a csavarból… :slightly_smiling_face:

Lehet megvan gyűrődve a szigetelő betét mert hát elég hosszú a pin gondolom .

Ezt nem hiszem el. Ez tényleg rugós. :laughing: Gondoltam kipróbálom, de nem mertem nagyon lenyomni, ne hogy megsérüljön. Éreztem viszont, hogy megmozdul picit és bátrabb lettem. :laughing: Kinga, ezt neked köszönhetem, hogy megoldottad!!! Szóval Nagyon de Nagyon köszönöm Neked!!! :slight_smile:

2 kedvelés

az is előfordulhat…én egyszer forditva raktam vissza néztem mint a lukinyúl miért nem jó…

Akkor itt minden tisztába került a tank meg a helyére .

Az innokin tankkal is szívtam egy ideig, mert azzal meg az volt a probléma, hogy nem bírtam eltekerni a levegőszabályzót. Pár óra macera után aztán az is megoldódott. :slight_smile:

1 kedvelés

Igazán nincs mit. :slightly_smiling_face: Nyugodtan tekerd bele koppig, bírnia kell. Amúgy több mint 10 éve nem gyártanak fix érintkezős modot, akkoriban ez valóban gondot okozott, nem is keveset.

3 kedvelés

Csak úgy mondom mint érdekesség (már akit érdekel) rúgó nélkülit gyártanak de az se fix az aksit tekered hozzá hamár a tank fent van…pl.limelight mod

2 kedvelés

Vagy a zs kategória, ahol 1 rátekerés után szétmállik, benyomódik, és lent is marad a nyomorult lemezke :roll_eyes::grin:

Nem úgy rugós, hogy rugó van alatta, hanem rugózig, mert egy vastag gumimembrán veszi körül, az alja pedig nem ér hozzá semmihez, így van rugózása és fogad ilyeneket is mint a Brünci. De értelek, igen, van olyan is. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Aliexpresszesbe használt pvc padló karika van kb. sokszor :roll_eyes::grin: de az elv stimmel. Úgy rugózik, mint a sípcsont.

És vársz rá 3 hetet hogy megérkezzen :wink::grin: