[KEZDŐ] 7. rész: Mod és Tank típusok

Nem lehet, hogy az valami speckó nem 510-es csati akkor? De pedig a net szerint az…

Vagy valaki kitágította? :grin::scream: Vagy a tankon nincs ledarálva a menet? Stimmelnie kellene.

Fura.A saját tankja is 510-es pedig. :thinking:

Küld vissza, a z80 egy 510-es mod, ez hibás lesz akkor.

Ha van rá lehetőség,van hozzá eszköz, mérd meg egy tolómérővel,ha nem ugyanaz a méret,küldd vissza szerintem.Ahogy @Ispy írta 510-es mod. :wink: :grinning:

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de valami átalakító nem létezik hozzá?

Ha van is,csak meg kellene mérni a mod csatlakozóján azt a menetes részt,hogy mekkora az átmérője a lyuknak.Máshogy nem tudod eldönteni,hogy az 510-et mekkorára kell átalakítani. :saluting_face: :thinking: :slightly_smiling_face:

Értem, majd valakit megkérek, akinek van ilyen mérője. Köszönöm szépen!

Tuti hibás. Nekem volt mindkettő és használtam együtt egy darabig.

Érdekes, hogy az Innokin Zlide TOP Tank meg rá megy.

Nincs nagyon kint az a pin csavar ? Nem lehet hogy feltart ?

Arra én is gondoltam, de azon nem tudok állítani. Vagy igen?

Egyre rejtélyesebb. :rofl:

Nincsen elnyalva a brünci menete picit? Lehet az a pár mikron hibádzik. Másik tank nincs kéznél tesztelni?

Nincs elnyalva, teljesen jó állapotban van és most is használatban van geek vape aegis solo moddal.

Van amúgy egy jó pár tankom, de nincs most kéznél, de meg fogom nézni azokkal is.

Ez már én is fejtegettem, hogy el lett nyalva, vagy kiszopósodott :thinking: ekkora tolerancia probléma meg nem lehet.

Igen azért van hornyolva hogy tudj rajta állítani.

Alu szalagot neki :sweat_smile::rofl:

Ha olyan szerelhetőségű a tank, FBS-sel fixen bele :+1:

Shikaflex és tart mint a cement :sweat_smile:

A tank alján lévő pin csavar lesz a ludas, mert hosszabb a vége. Próbáltam tekerni rajta, de nem lehet.