Kanthal a1

Sziasztok!
Segítsetek kérlek, már nagyon el vagyok keseredve. :frowning:
A helyzet az, hogy vélhetően nikkel allergiám van (nem bizonyított de már nem merek vele kisérletezni) ezért számomra csak a kanthal a1 anyagból készült tekerések jöhetnek szóba. (ugye ss316l is tartalmaz nikkelt)
Jelenleg mesh tankot használok, nexmesh extreme mesh lappal ami csak kanthal a1 anyagot tartzalmaz, viszont nagyon nagyon hiányzik az, hogy tekeréseket is tudjak használni…
A kérdésem az lenne, hogy tud e valaki olyan oldalt ahol lehet kapni fused clapton huzalt vagy akár előretekert coilt ami KIZÁRÓLAG csak kanthal a1 anyagból készült?
liquidcity, liqiudhall, liquid-aroma, aromaparadise stb oldalakat ismerem, mindenhol átnéztem már, de ahol esetleg lenne is a palettán, SEHOL sincs készleten már hónapok óta és nem is tudják megmondani, hogy lesz e még valamikor…
Felhasználást tekintve csak DL.
Olyan oldalt keresek ahol belátható időn belül meg is érkezik a rendelés (ebay és társai jelen esetben nem játszanak).
Tudom, hogy házilag is elkészíthető sima ellenálláshuzalból a fused clapton, csináltam is már, de valahogy sose lesz olyan mint a “bolti”…
Ha tud bárki ebben segíteni, azt hálásan köszönöm előre is!

1 kedvelés

Szia. Ha nincs,vagy nem kapsz sehol claptont,akkor 28 ga ka 1 paralellbe tekerve :wink:igaz nem Clapton,de régebben hozta amit kellett.

2 kedvelés

Nem éppen olcsó, de ez:

1 kedvelés

Szia!
Itt minden is van:

4 kedvelés

Titán huzalt vett innen már valaki? Milyen?

2 kedvelés

Nem vettem,de mivel a többi huzaluk kiváló,csodálkoznék ha a titán nem lenne jó!

2 kedvelés

Árban teljesen jót mutat a titán. Azért is kérdezem róla a véleményt!

Egyebkent miert kezd eltunni teljesen a kanthal a piacrol?
A nikkelre azt gondolom eleg sokan allergiasak vagyunk… igy nagyon leszukul a kor amit hasznalni tudunk :frowning: ni80-bol pedig a-tol z-ig amit csak el lehet kepzelni minden elerheto… nem ertem, total nem.

1 kedvelés

Minden eltűnik (a miértekbe belemenni hosszú lenne)…pl az ss316l 28ga már fehérholló lett a kanthal-hoz képest
Régen saccra 13-14 cm huzalt csíptem le a 6 menethez, mostanában csak lemérve 9cm-t… és nem anyagi okokból :slight_smile:

3 kedvelés

Nem tudom, lehet a kínai szigorítások állnak a háttérben. Nem jönnek új tankok, új modok, igaz ezeket a 0 forintos podokat még tolják, meg a highend még megy, de úgy látom most nagyon leejtőn van a piac, gyártói oldalon.

3 kedvelés