Jó reggelt 😊

Jó reggelt ezen a borús reggelen :flushed::blush:

15 kedvelés

Jó reggelt!
Kaposváron is hasonló a helyzet. :confused:
De mindig csak pozitívan! :smiling_face:

A két szélső még várja az elkerülhetetlen sorsát, a Blitz-nek nem volt ilyen könnyű, már “munkára” lett fogva. :grinning:

9 kedvelés

Szép napot!

5 kedvelés

Itt is jó a reggel…

12 kedvelés

Jó reggelt mindenkinek… Mondjuk hat óta fent vagyok. Az arcüreggyulladás felébresztett :roll_eyes: sajna most 4. napja.kevésbé érzem a liquideket…
Banán megy most, de harmada ízt érzek. Amúgy is lehet, hogy negyven naposan gyengült az íze…
(Inawera…lehet hogy gyengülnek is).
Majd a pg kifertőtleníti a felső légutakat :joy::roll_eyes:
Tényleg elég “családalapítós” idő van.
Jó 7VGt mindenkinek!

10 kedvelés

Jobbulást, jó hétvégét!:blush:

2 kedvelés

Mielőbbi gyógyulást, és jó családalapítást!? :smiling_face::wink:

4 kedvelés

En meghagyom masoknak azt a bizonyos aranyat es rantottat ebedelek a kave elott​:sleeping::smile:
Szep hetveget!:grin:

14 kedvelés

Kellemes hétvégét mindenkinek

12 kedvelés

Ha sokáig nézed a mód közepén egy pontot, akkor mindkét oldalon egy-egy koponya vehető ki… Amúgy gyönyörű mod… Van ízlésed ilyen téren… :smiling_face::smiling_face::smiling_face:

2 kedvelés


Szép jó reggelt véperek… :smiling_face:
Ez a 3 hetes meló hátránya… Csomagolásnál mindig otthon marad vmi… Ezúttal a koponyás kávés poharam…, na, de ilyen az ember… Kreatív… Ha nincs, megoldom másképp… Meg teszi egy üres tejfölös pohárka is… De a reggeli kávé nem maradhat el… :smiling_face::smiling_face::smiling_face::grin:

8 kedvelés

Jó reggelt!
Ha már kávé, akkor:

Ízletes gőzöket vasárnapra IS! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm!
Igen mind két oldalon ott vannak a koponyák nekem is ezért esett erre a választásom.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

János, tudod, nekünk, mekanikus/sofőröknek, jó szemünk kell h legyen. Mi meg kell lássuk a lehetetlent is… :grin::joy:

3 kedvelés

Nem árt azt is meg látni ami még megsem történt!:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Sziasztok! Ennyi idő után sincs egy frankó,jól megválasztott kávé mellé szívható ízem. Van,hogy inkább nem kávézom inkább, mert nem boldogulok az e-cigi-kávé kombóval mindig :frowning: Nem tudom, lehet nekem van csak vele gondom, de a kávé mellé nekem kevésbé jön be a gőzölés,mint a nap bármely más szakában. Tehát fontos lenne egy olyan íz,amit tudok párosítani ezzel a reggeli rutinommal. Tudtok segíteni?

1 kedvelés

Nálam olyankor a durvulat megy. Discovery Parliament Latakiás plusz adagolással, illetve az Azhad’s Elixir kemény vonal. Vagy USA Mix, de csak Hangsen verzió. Azokkal lemegy…

(Elismerésem azoknak, akik pl. kv-s desszert liquiddel is tudnak egy jót kv-zni :+1::grin:)

Mellesleg, mióta átálltam, kevesebb kv megy…

4 kedvelés

Köszi Zoli,utánanézek a javaslataidnak :blush:

1 kedvelés

Őszies Telepimorgen :slightly_smiling_face: a nap FOTOSHOCK :grin: a Red Virginia ereje legyen velem.

(És mindnyájótokkak, ÁMEN :church:)

Ideális állapot:

8 kedvelés