Bakancslistás tank avagy kütyü

Khm alulról az ötödik ,de nem fogom beguglizni​:rofl:

2 kedvelés

Az a mázlid, hogy ezek sokszor kis példányba készülnek és már akkor elfogynak, amikor még nincsenek is, az áruk meg egy kisebb afrikai állam éves gdp-je, szóval ja, ne guggliz rá. :grin:

4 kedvelés

Nem fogok.Ket honapja valami kor kerulget,nem vettem semmit​:rofl:

2 kedvelés

Nekem az Etaliens iszonyatosan tetszik már évek ota. Na, kB ennyire vagyok csajos, egy koponya van a vállamra tetoválva szóval semmi csicsa. :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Ismerősi körben itt is van, de neki a DNA verzió van és tökéletes a mai napig. :slightly_smiling_face: Ez 2 felé chippel jött ki anno. Legalábbis én így tudom, bár nem vagyok biztos benne, csak láttam 200euróért is meg 40ért is, akkor mondta ismerősöm, hogy mert 2 féle van. Mindenesetre kipróbálnám, nekem bejon. :grin:

1 kedvelés

Igen jól tudod hát amit én láttam az szét van esve lekopott aksi ajtó lötyög ilyesmi persze nem volt rá vigyázva…

1 kedvelés

27 bejegyzést új témára osztott fel: Kísérletek - megoldások

Ha már kivánság én egy Freeak nevü tankot szeretnék :slight_smile:


11 kedvelés

Az milyen?

Ez a tokamak vagy hogy hivjak.Nezegettem rola review-kat,de sokan lehuztak.Tetszett nagyon es kumulus-on kb ezelott ket honapja meg volt.Felaron adtak 26€-ert amig ki nem soportek.

1 kedvelés

Be hivtalak a facés csopiba

1 kedvelés

igy képpel ismerős 50 euro ha jól tudom vagy az klón?

1 kedvelés

Nem tudok rola hogy volna klone belöle amugy is kinai fejlesztés vagy mi

1 kedvelés

Wish list, Christmas boot list presentation! :wink: :snowman_with_snow:

5 kedvelés

hááát te tudod… :grin: :grin:

1 kedvelés

Amugy meg réges régi vágyam egy khv mod csak sose lessz rá keretem ugy mint a danikra vagy a starlingersre se

Khw mechák most vannak a facén baráti áron

1 kedvelés

Ez melyik csoport?
Hmm…
Nem-e lehetne-e bejutni oda?
E.
:smiley:

1 kedvelés

Láttam de akkor van ak fent mikor a keret ki ürült

2 kedvelés

Igen ez mindig igy van sajna…