Anonim Vaper! Igaz még csak 3 hónapja, de minden megváltozott

Itt olvashatod egy Vaper sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

A beküldő kérte, hogy anonim maradhasson!

Reggelente nagyon csúnyán köhögtem szinte fulladásig pedig csak napi 1 doboz cigit szívtam el. A reggeli első cigi után mindig hányingerem volt mégis jólesett. Aztán megvettem egy komolyabb e-cigit ami tetszik mert kütyü mániás vagyok és ezen minden állítható. Azóta tudok többet enni, nem fulladok, egyszer sem köhögtem, könnyebben ébredek, nincs este légszomjam. Úgy érzem ezzel csak jót tettem az egészségemnek. Igaz még csak 3 hónapja, de minden megváltozott.

A történetet beküldte :

Ismeretlen Vaper


Borítókép : Everett Herald

1 kedvelés