A hirdetéseknek lesz lejárati ideje!

Sziasztok! :slight_smile:

Szeretnénk rendet tenni kicsit a hirdetések között. Sajnos nagyon sok hirdetés illetve Hirdető van aki inaktív és természetesen a hirdetésével kapcsolatos érdeklődésekre sem válaszol. Ez eléggé bosszantó, hiszen ha valaki felteszi a hirdetését akkor elvárható, hogy figyelje is a vele kapcsolatos eseményeket, hiszen ez az ő érdeke is.

Mi sajnos nem tudunk túl sokat tenni ezzel, hiszen az értesítések kimennek rendben az már az Eladó felelőssége, hogy mit kezd vele.

Szóval az alábbi változások várhatók :arrow_down:

A hirdetéseknek lesz lejárati ideje!

A hirdetések az utolsó választól számított 30 nap után automatikusan lezárulnak. A hirdetés alá írt hozzászólások újraindítják a 30 napot, tehát tulajdonképpen megújítják a hirdetést. Majd miután lezárult vagy a Hirdető elkeltként jelöli töröljük. Természetesen ezek után is lehetőség van újra feltölteni a hirdetést.

A Hirdető által, a hirdetése alá írt válaszokat töröljük, amennyiben előresorolással vagy megújítással kapcsolatosak.

Úgy gondoljuk ez megoldást jelenthet erre a problémára, ugyanis ha nincs aktivitás egy hirdetés alatt és lezárul az annak köszönhető, hogy :arrow_down:

  1. nem aktív a Hirdető tehát az érdeklődésekre sem válaszolna vagy
  2. nincs érdeklődés (de ez nem mérvadó mivel érdeklődés hiányában is aktív maradhat a hirdetés, ha aktív a Hirdető)

A lejárati idő holnap azaz 2021.02.18. 0:00 -kor lép érvénybe.

Amennyiben van hirdetésed, amely 30 napnál régebbi és még aktuális akkor ezt a hirdetésedre válaszolva jelezd nekünk holnap éjfélig. (amennyiben ezt nem teszed meg, a hirdetésed automatikusan lezárul)

14 kedvelés

@Donat: szuper! Nagyon szépen köszönjük! :slight_smile:

4 kedvelés

Sziasztok!
Köszönjük!
Nekem van fent hirdetésem.
Hogy találom.meg őket a legegyszerűbben? Nem tudom pontosan, mik vannak.

4 kedvelés

Szia Edina :slight_smile:

A portfóliódban könnyen megtalálhatod. A portfólió az a hely ahol az általad létrehozott témák találhatók. Koppints ide az eléréséhez.

Egyébként telefonon az alsó sávban ez a második elem :slight_smile:

portfolio

3 kedvelés

@Donat köszönöm szépen! :slight_smile:

3 kedvelés

Igy… Persze… Nektek is (adminoknak) könnyebb lesz az úgymond… Irányítás… (sajnos nem jutott eszembe más kifejezés), mert,azért, van itt elég sok hirdetés, comment, stb, amit át kell nézzetek, annak érdekében, hogy jol működjenek a dolgok itt, ebben a nagyszerű közösségben. :wink:

2 kedvelés

Szerintem a 14 nap is elégséges. Aki hirdet, csak ránéz addig.

Ha korábban elkel van egy “Eladtam” gomb. Ha megnyomja valaki, lezárul. :slightly_smiling_face: De ugyanígy vissza is lehet vonni, ha meggondolná magát valaki.

1 kedvelés

A kísértet hirdetések miatt gondoltam, hogy 2 hét is bőven elég auto törlődésnek.

2 kedvelés

Oh, így már értem. Hát, lehet… :thinking: Sok múlik (múlna) a felhasználón is. Nem több idő ezt rendben tartani, mint bármely más platformon lévőt.

1 kedvelés