VapeKvíz 2 - 3. játéknap

Lemaradtam a második napról, (nem voltam jól/nem értem rá) így valószínűleg nem lesz érvényes a dolog, de már mindegy.

Igaz vagy hamis:

  1. Nem csak bizonyos modokban, csak sima állásban is képes merülni. A Li-ion akku fél év alatt akár teljesen is le tud merülni önmagától. Persze vannak modok amik mindenképp vesznek fel egy kis áramot, így azokban jobban is merülhet.
  2. MEgéghet TC módban is, ha nincs beállítva milyen fajta a coil, illetve kanthal van benne, amit kevés mod tud TC módban használni a hő hatására túl alacsony ellenállásváltozásai miatt, amihez századpontosság kell. Ha az alaphőmérséklet sincs beállítva, akkor is beéghet, illetve nagyonhidegben télen többlet/100 VG-vel mindegy mit csinálunk, amíg nem melegszik be a tank, be tud égni.

Kérdések:

  1. Nem mindegy milyen vatta megy bele, elég jó lészállítással kell rendelkeznie, ne törjön meg a lap, és jó erős, lehetőleg többakus modot szerezzünk hozzá.
  2. Akkutípus függő, de inkább lassabban, 1 mA körül vagy alatta kell a 18650-eseket/db tölteni, ha ez magasabb, gyorsabban tönkremehet.
  3. Van amit nem kell, igazságszerint direktben ritkán szokás, elég az a pár próba a beszerelés után. Persze biztos van erre hivatalos ajánlás.
  4. A beletömendő vatta mennyisége :slight_smile: A fútési együtthatója, növekszik meg.
  5. Típusfüggő. Ha 18650, akkor 3,7V

Bónusz:
A természetes fény hamarabb „lebontja”, illetve nem tesz jót a nikotinnak. Valójában bebarnul. Ízre sokat nem változik, de jobb nem lesz.