Bakancslistás tank avagy kütyü

Bezzeg a gyártónál nincs…még a végén klónt kell vegyek… :grinning:

2 kedvelés

Ha szabad …mi nem jött be? íz,levegőzés? sokan dícserik,vagy én nézek rosszakat :rofl:

2 kedvelés

Nekem bejött a SE csak nem kaható…ha lehetne venni a gyártónál vennék…

2 kedvelés

Jajj​:flushed:bocsánat…a TRIPODRA szerettem volna rákérdezni

Tripodom is volt jo minőség szép de annyira elviszí az ízt más írányba mint amit megszoktam így eladtam…

Csak mert megint gondolkodom,ahogy más is szokott,nem szeretnék “rosszat venni” :grin:

1 kedvelés

Én nem ajánlom de lehet neked bejönne ezt nem tudom azt se tudom miket használsz a V9-en kívül.

Elég széles a skála nálam​:joy:Fev,Bskr,Chutulhu,Taifun,Kayfun ,Dvarw ilyen olyan is ,inkább olyan 1.2-1.5 levegővel kedveltem meg az mtl-t a tág dl után :grin:

1 kedvelés

Dvarw-ra hasonlit az íze…csak jobb minőségű.

1 kedvelés

:thinking:köszönöm akkor még gondolkodom, van még ebből az évből :crazy_face:egyedül a 2 ml zavar ,de kezdem szokni mostanában ,mintha jobb ízük lenne a ketteseknek .

2 kedvelés

szerintem jobb ízűk van a kicsiknek…

2 kedvelés

De már van és csak 39.90€, de egy a baj most olvastam az olaszoknál hogy légcsapok, tartalék tankok nélkül, nem teljes a készletet! :confounded:
Ultem tartályok, csepegtetőhegyek, polikarbonát póttartály, valamint különféle légcsapokkal jönnek; a légcsapok 1,2 1,3 1,4 1,5 méretűek lesznek, körülbelül 2022.07.01-től elérhető!
Most csak ez van az alap, By-ka SE: Űrtartalom: 5 ml.
by-ka-se-clone-standard-set-5ml-by-lversion

3 kedvelés

Azt hallottam jön a Taifun GT5:24-25mm 5-7ml…kisebb lesz a GT4-nél… :slightly_smiling_face:

A kütyü vonalon haladva, beszereznék még egy ilyet is! :wink: :facepunch:
blackstar-ultimate-mtl-coil-jig-xl

6 kedvelés

Ajánlom ezt használom…

3 kedvelés

ilyenem még nincs merre lehet be szerezni vajon​:thinking::wink:

2 kedvelés

olaszoknál van

3 kedvelés

melyik oldal az

1 kedvelés
3 kedvelés

köszi szét nézek itt,nem ismerem még az oldalt gondolom szállítanak Magyarba is akkor

2 kedvelés