Youtube Back up channel

Sziasztok!

Valaki tud valamit a sok back up-os dolgokról??

Persze hogy a Vape miatt kérdezem :slight_smile:

Youtube szivattyúzik ???

Talán be álltak a pay pal után a sorba???

Valaki beszélni angol ?? Kérem fordítsa le nekünk pl Mike rövidke videójában elhangzott dolgokat, köszönöm!!

1 kedvelés

Annyit mond, hogy a YouTube blokkolja (strike) a csatornáját ő sem tudja miért de ha bármi történik akkor itt folytatja iratkozzanak fel stb stb.

4 kedvelés

Köszönöm szépen, most szőke leszek :slight_smile:

Mi az a strike ?

Maga a blokkolás?

Mint a kinti focinál?

3 kedvelés

Nekem is utána kellett néznem :smiley: Ha megsérti valamivel a szabályzatot akkor van. Nem tud videót feltölteni, live stream stb. Ilyen dolgokat tiltanak. Gondolom ameddig kivizsgálják.

3 kedvelés

Remélem nem végül a vape világot akarják youtube-on is a földbe döngölni?!

3 kedvelés

Reméljük, hogy nem! :frowning:

4 kedvelés

@HaaszZoli el sem kezdtétek oszt ennyi volt ?

Remélem nem.

4 kedvelés

Szerintem az történt hogy valamit változtattak a szabályzaton és ilyenkor ha akár valamelyik régebbi videója sérti ugyanúgy tiltják. Az a baj, hogy nem közlik pontosan mi a probléma. :confused:

4 kedvelés

Változtattak,majd vissza menőleg,mivel annó mondta és linkelte az oldalakat, most meg ráhúzták hogy ott volt a hiba. Gondolom. Sz@rházibanda!

4 kedvelés

Nem értem a Mike -ot sem ha ilyen gondok vannak nem biztos, hogy elegendő csatornanevet változtatni :thinking: Inkább más helyre kellene terelni a feliratkozókat, ahol nem kell ilyentől tartani.

3 kedvelés

@Donat mondjuk ide a vaperinára, nem ?

Az mekkora lenne!!!

5 kedvelés

Na már hívom is, ja nem , telót cseréltem, abban volt a száma. :slight_smile: :rofl:

5 kedvelés

Jersey Shore Mike GIF by Jersey Shore Family Vacation

4 kedvelés

De háááát van nekünk magyar “mikevapersünk” :slight_smile:

Maga @HaaszZoli !

És feltörekvőben @Andras_Barton is !

6 kedvelés

Azért a Miketól messze vagyok! Még kéne, vagy 50 kg plusz… :rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Kevesebb ajudi több videjó,oszt meg van az is hamar. :slight_smile:

6 kedvelés

Ez történt Vic-kel is a Vaping with Vic csatornárol. Őt is tiltották egy időre.

5 kedvelés

Január elején törölte teljesen a YouTube a Dash Vapes csatornát. A dolog előtt teljesen értetlenül álltak. A csatornáról tudni kell, hogy nagyon informatív tartalmakat töltöttek fel. Voltak termékbemutatók, de emellett szép számban osztottak meg híreket a vape világából. Mindezt nagyon kultúráltan és igényesen megszerkesztve. Dave, aki a Dash Vapes csatornát vitte, egy élő videóban beszélgetett erről Jai Haze-zel, és próbáltak rájönni, hogy miért történhetett meg ez. Világos, hogy egyre inkább el akarják lehetetleníteni az e-cigaretta terjedését. A már egyes csomagszállító cégek is bejelentették, hogy meg akarják szüntetni az e-cigaretták illetve a hozzá tartozó alkalmatosságok kiszállítását magánszemélyek számára. Ez már csak egyre rosszabb lesz :angry:.

4 kedvelés