Wotofo Profile RDTA kibeszélő

Sziasztok!
Gondoltam,mint korábban @Vaperina_Kinga is nyitott egy kibeszélőt a népszerű Brunhilde kazánról.
Ez is megérdemelne egy hasonló,tippek-tanácsok-észrevételek “kipicsogást” .A Wotofo rdta-rda elég nagy népszerűségnek örvend a világon,magyarba is. Én így látom. Sok Vaper megosztásai között ott szerepel a képek között ,eme remek kis szerkezet.
Jó magam is vásároltam egy ilyen kazánt,de egy elhamarkodott döntés miatt,úgy éreztem eladom. Úgy dobta a gép,hogy senkinek nem kell. Már nem bánom.Újra kezdtük a barátkozást RDA opcióban,szingli tekeréssel. Mivel sok tapasztalatom nincs ( csak pihet a dobozába ma estig ) ,ezért minden felhasználó és jómagam nevében is örömmel venném,ha jól ki tudnánk beszélni ezt a Wotofo kazánocskát. Jöhetnek a tippek,ötletek,kérdések és nem utolsó sorban a személyes pozitív-negatív tapasztalatok.

Szép estét-napot nektek !

4 kedvelés

Sziasztok! Én is vettem egyet. Nekem ez a sodronyos lötyivezetés nem jött be. Próbáltam a Brunhilde dl-t, mtl-t is, és valahogy mindig szenvedés lett a vége. Ennél alapból rda-ra szereltem. Nem bántam meg a vételt, igaz a nagy gőznek ára van. Szomjas, de rendesen. Én a gyári turbo mesh-t tettem bele, de tervben van a többi is, kivétel a capton mesh. Sajna nikkel allergiám lehet, így csak kanthallal nyomom. A mesh lapokkal tudtam elérni azt az ízhatást, amit régen a ni80 fused claptonokkal. A lomha a1 alienek nem jöttek be, számtalant kipróbáltam, csak állnak a dobozban. Van itthon az első profile-ből is egy, ezt a kettőt használom. Az 1.5 verzió nem lett a barátom. Ez az rdta kicsit olyan, mintha összegyúrták volna a sima és az 1.5 előnyös tulajdonságait, megtoldva ezzel a sodronyos lévezetéssel. Maga a deck számomra első osztályú. Vattából a wotofo 6 mm-es verzióját használom, de nekem bejött a vandy vape féle is.

3 kedvelés