Voopoo Drag és Vinci PnP RBA porlasztó

A legjobb MTL RBA PnP porlasztók Voopoo Vinci-be és Drag-ba új gazdát keresnek!

• Yactvape RBA porlasztó. Ár: 3.000 Ft

• Reewape RUOK RBA porlasztó. Ár: 3.000 Ft

Továbbá Drag-ba MTL RTA is új emberére vár. Teljesen új, csak a kép kedvéért nyitottam ki.

• Auguse RTA MTL Tank, adapterrel. Ár: 5.000 Ft

Szia! A yactvape RBA megvan még? Ez a szűk, kéményszerű ugye?

Szia! Igen megvan, megvannak a pót tömítések is.
Igen ez szűk, de a Rouk is MTL. Elég jól állítható mindkettő. Én elsősorban a Roukot használtam.

Ez a Drag MTL podfejbe is belemegy? Több képet tudsz róluk küldeni? Mármint a 2RBA-ról?

Igen mindkettő MTL én is egy Drag eredeti Podfejében használtam őket, volt az összes RBA-m, de ezt a kerrőt tartottam meg, mert ezek voltak a legjobbak. Talán egyszerűbb, ha videoban megnézed. :wink:
De ha szeretnéd, holnap még csinálo pár képet róluk.

Ez az egyik:

Ez meg a másik:

Köszi nézem! Az a baj a szűkebb kellene nekem szerintem MTL-re az lehet talán jó. A másik az inkább Dl mert elég tág a kémény része! Megnézem a videókat!

Helyileg merre laksz?

A Rouknak lehet állítani az liquidáramlását, a Drag podnak állításával pedig a levegőt, nekem kellemes MTL volt.
A Yachtvapenek a levegőzését, de kb egyformán voltak szűkek szerintem minimális állásnál.

Esztergomi vagyok.

Mindkét RBA-t vinném mennyi lenne a legalja ?

5.000 Ft amennyiben viszed a 2 db-ot.
Személyes átvétel esztergomban, vagy tudom küldeni levélként postán (a súly függvényében 135-390 normál borítékban, pufisban +100 Ft), előreutalás után.

Szia! Rendben 5000ft viszem mindkettőt! Akkor pufis borítékban kérném ajánlott levélbe úgy meg tudod oldani?